Закладки

The Lost Titans

Альтернативні назви:

The Lost Titans - розрахована на багато хітова гра. Виробники ігри надають Вам можливість побути в ролі Гіганта. Світ Титанів в хаосі - зник один із чільних Титанів - Hyperion.

Можна грати в The Lost Titans, але на початку треба поглянути на системні вимоги гри:

• середні параметри комп'ютера;

• підключення до мережі інтернет.

Гра The Lost Titans потребує офіційного оформення гравця на сайті, створити Ваш аккаунт. The Lost Titans реєстрація не займає багато часу, і вимагає вказівку правдивих даних про особу гравця:

1. зайдіть на офіційний сайт гри The Lost Titans;

2. виберіть розділ - Грати;

3. оскільки у Вас нету поки облікового запису - Ви обираєте рядок - зареєструватися - створити акаунт;

4. введіть ім'я (рахунок);

5. придумайте і запишіть пароль, що складається не менше ніж з шести букв або цифр;

6. повторіть раніше указний пароль, і не повторюйте пароль в інших мережах або іграх - безпека Вашого аккаунта;

7. впишіть Ваш адресу діючої електронної пошти;

8. вкажіть код, який написаний поруч у рядку;

9. якщо Ви згодні з умовами користування та політикою гри - поставте галочку;

10. натисніть на пункт - реєстрація.

Надалі Ви будете просто вводити ім'я, пароль і указний код. Тепер можете приступати до гри. З початку виберіть клас в який Ви ввійдете. У The Lost Titans грати можна одним з трьох класів:

• воїн;

• рейнджер;

• маг.

Воїн - потужний, як танк, робить важкий шкоди, вражає кілька ворогів одночасно. При собі завжди гігантський меч, яким він легко розчистить шлях для своїх союзників.

Рейнджер - спритний майстер з удосконаленими луком і стрілами. Одночасно негативно впливає на одних і позитивно на інших героїв.

Маг - найсильніший герой, який користується тільки магією. При собі завжди чарівна паличка, яка випускає холод.

Коли Ви досягнете певного рівня в грі, Вам необхідно вибрати фракцію на стороні, якій Ви будете. Від Вашого вибору залежать всі параметри гри. Перед тим як зробити вибір, варто ознайомитися з характеристикою кожної фракції, що б не помилитися, і вибрати будинок по душі.

Гра The Lost Titans онлайн пропонує Вам три фракції - Великих Будинки, кожен з індивідуальними філософіями:

• Будинок Levidis;

• Будинок Kalgeris;

• Будинок Vendramin.

Будинок Levidis - представляють наймудріші люди, витривалі і спокійні. Основні кольори - білий і чорний. Їх сила в Пегасі Неба. Займаються члени Будинку - дипломатією, містобудуванням і торгівлею.

Будинок Kalgeris - горда сім'я. Охороняють своє місто як Цербери з трьома головами, сильні, пильні і обізнані. Черпають силу з Цербера Полум'я. Кольори, які представляють їх сім'ю - пурпурний і золотий. Діяльність - промисловість та забезпечення безпеки.

Будинок Vendramin - кмітливі й розумні представники. Найкращі стратеги й мислителі. Сила - Гідра Океану. Їх порівнюють з нею. Кольори - срібло і АЗУР. Завжди перші приймають рішення.

Якщо загорілися бажанням захистити мешканців цієї країни і врятувати Титана - приступайте до гри в The Lost Titans online.

TLT гра постає перед Вами в кращій в своєму роді графіку, за що можна подякувати творців. Знаходиться в тому світі одне задоволення. Удачи Вам!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more