Закладки

The Secret World

Альтернативні назви: The Secret World

The Secret World гра, яка обов'язково приверне увагу тих, хто дуже любить містику. Можливо, деякі вже давно хотіли, щоб у нашому реальному світі, як у грі The Secret World online існували містичні істоти.

TSW гра сповнена таємного містичного міфу, повного магії.

The Secret World реєстрація представлена ​​трохи незвично. Потрібно буде виконати кілька додаткових дій, перед тим, як створити свій власний аккаунт. І так, Вам потрібно:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Увійти на сайт гри.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Натиснути в кінці головної сторінки сайту на посилання-меню & laquo; Community & raquo; .

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Після цього натисніть на кнопку & laquo; Game & raquo; .

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; У правій частині сторінки у Вас з'явиться віконце з формою для реєстрації. Заповніть всі пункти в ній.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Введіть своє ім'я, а потім адресу електронної пошти.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Далі натисніть на кнопку & laquo; Subscribe & raquo ;. Коли Ви натиснули на цю кнопку, то автоматично погодилися з політикою сайту. Дані положення представлені на сайті.

& nbsp;

Грати в The Secret World Ви можете, якщо у Вас потужність комп'ютера не менш нижче описаної:

DVD-Rom - 8X

OS - Windows XP або Vista, а також & nbsp; Windows 7

Video Card - nVidia 8800 series 512 VRAM

Processor - 2. 6 ГГц Intel Core 2 Duo & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;

ДіректX & ndash; Директ X 9. 0c

Оперативна пам'ять & ndash; від 2 до 3 ГБ

Hard drive & ndash; 30 ГБ.

& nbsp;

У The Secret World грати Ви будете наступними фракціями:

1. Тамплієри. Вони відносяться до доброго розряду: їм властиво духовний розвиток, у чому вони проявляються як борці зі злом. Їх сила в їх справжньої віри в добро і справедливість. Тамплієри беруть свій початок ще з часів заснування Вавилона, а зараз вони перебувають у відомому для всіх Лондоні. Деякі їхні вчинки викликали велике здивування у багатьох, оскільки ці хлопці дійсно відчайдушні.

2. Іллюмінати. Вони є противниками Тамплієрів. Ця фракція честолюбна і нещадна. Заради влади вони готові піти на багато: на шантаж, наклеп, і навіть зраду. Іллюмінати вважають себе найбільшими ворогами Тамплієрів. У сімнадцятому столітті вони покинули Європу. На сьогоднішній день вони мешкають під землею в Нью-Йорку. Коли Тамплієри ретельно підбирають своїх співробітників, Іллюмінати ж зовсім навпаки. Для них головне, щоб їх співробітники поділяли їхні принципи.

3. Дракони & mdash; мета їх діянь ще досі не визначена. Вони знаходяться десь на золотій середині між Тамплієрами і Иллюминатами. Вони слідують вченню Сунь-цзи, яке описано в & laquo; Мистецтві війни & raquo ;. Їхня гідність - це терпіння, але також у них є безліч негативних якостей. Вони знаходяться в Сеулі.

The Secret World online допускає наявність рівнів і класів у грі.

The Secret World & ndash; цей загадковий світ, який манить всіх в окрузі. Кожному так шалено хочеться дізнатися, що ж стоїть між людьми і містикою, правда це чи все ж легенди?

& nbsp;

Можливо, коли Ви будете грати в The Secret World, то зрозумієте щось, і перед Вами відкриються двері, які не бачать інші. Пориньте в це безмежний простір секретів і таїн гри The Secret World online. Підкорите собі цей прекрасний світ!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more