Закладки

Дикі вісімки

Альтернативні назви: Дикий Яте
Гра

The Wild Eight: спробуйте вижити.

Якщо ви думаєте, що ви в біді, то ви ніколи не впали на літак в середині лісів Аляски. Гра Wild Eight перекладається як "Wild Eight". Саме так багато людей пережили крах авіалайнерів, і це було б розмахом загальної несправедливості померти з інших причин, більше не на землі. Вона розповідає про людей, які продовжують боротися за своє життя.

вісім очок виживання симулятор розробника, і видавець HypeTrain Digital. Деякі гравці вже встигли зіграти гру «Wild Eight» навесні 2016 року, коли вона була опублікована без кооперативного режиму, але тільки з метою показати основні ігрові особливості та графіку. Робота над іграшкою триває, і автори весь час вносять нові особливості, локації та параметри самих персонажів. Ідея отримала позитивну відповідь від шанувальників жанру, які вже випробували його.

Що сталося?

Неможливо уявити, як люди відчувають себе в падінні літака, усвідомлюючи наближення загибелі. І так само важко зрозуміти момент, коли вони усвідомлюють, що вони дивом залишилися незмінними. Але радість швидко проходить, коли ви бачите лише засніжений ліс, чуєте вовки. З цього моменту починається новий етап у боротьбі людини за існування. Щоб допомогти уцілілій групі повернутися додому, потрібно завантажити The Wild Eight, і в його складі починають діяти відповідно до обставин.

 • Вивчити територію
 • Створення будинку
 • Отримайте харчування
 • Піклуйтеся один про одного
 • Різві конфлікти
 • Приворот від хижаків
 • Пройдіть квести
Зрозуміло, що все на нервах, і періодично виникають внутрішні конфлікти. Ми не можемо дозволити їм розгоратися, оскільки розбіжності тільки загострюють ситуацію. Роби все, щоб погасити конфлікт, знайти вихід з небезпечної ситуації.

Ви повинні дослідити територію і зробити багато відкриттів. Наприклад, секретна лабораторія буде знайдена, і нам потрібно з'ясувати, що відбувається в ній. Серед ваших знахідок будуть покинуті бункери і незвичайні предмети, які також викликають багато питань. Вас переслідують страшні таємниці, дикі звірі і містичні істоти, що значно ускладнює завдання порятунку. Продовжуючи грати в The Wild Eight, вам потрібно піклуватися про багато речей, і тому командний дух дуже важливий. Ви зможете грати в одну компанію, але, швидше за все, вижити виберете командний варіант ігрового процесу.

Розвивати навички.

Будь-яка серйозна гра передбачає розвиток об'єктів і персонажів. iPlayer The Wild Eight також не є винятком. Спочатку ваші люди слабкі, але ви повинні намагатися швидко поліпшити свої якості мисливця, столяра, трекера та інших характеристик. Кожен член групи має масштаб життя, так що ви можете бачити, наскільки добре він відчуває. У будь-який момент він може почати знижуватися, тому що можна померти з різних причин:

 • З голоду
 • Holod
 • Інфекції
 • V годувати wolf

Побудувати притулки, в яких можна відпочити після дороги. Переконайтеся, що у вас є запас дров вночі. Якщо у вас немає вогню, ви беззахисні перед нічними хижаками, а також повинні їсти сировину. Це призведе до захворювань шлунка і, не вмираючи від голоду, ти помреш від харчових отруєнь. Проте наявність аптеки з необхідними ліками все ще може бути зафіксовано. Але, навіть після смерті, є надія піднятися, якщо у ваших друзів є дефібрилятор, який нелегко знайти.

Ви повинні навчитися нових навичок, і якщо ви не знали, як керувати автомобілем, вам доведеться освоїти його для загального блага. Пам'ятайте, що кожна дія може бути вирішальною.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more