Закладки

They Are Billions

Альтернативні назви:

They Are Billions стратегія реального часу в якій люди протистоять ордам зомбі і без вас їм не впоратися. Грати в They Are Billions ви зможете на ПК. Графіка хороша, але гра не вимагає від вас топового ігрового комп'ютера. Музика допомагає створити напружену атмосферу протистояння.

Події гри відбуваються в далекому майбутньому, світом пронісся зомбі апокаліпсис, в результаті якого на поверхні планети з'явилися мільярди кровожерливих зомбі. Вцілілі люди ізольовані у містах фортецях. Одним з таких поселень ви і керуватимете в They Are Billions ПК.

Щоб ваші люди вижили, необхідно зробити багато:

  • Налагодьте безперервне надходження будівельних матеріалів та інших ресурсів
  • Розвідайте місцевість навколо фортеці у пошуках корисних предметів та артефактів
  • Будуйте стіни, сторожові вежі та житло для населення міста-фортеці
  • Збільшуйте чисельність армії
  • Розвивайте вміння ваших воїнів
  • Відбивайте атаки полчищ зомбі
  • Отримайте доступ до нафтового родовища
  • Знайдіть найкращу тактику проти всіх видів ворогів

Даний список містить основні завдання, які чекають на вас під час гри в They Are Billions.

Ресурсів у ураженому лихом світі залишилося зовсім небагато і за них доведеться боротися. Навіть якщо вам здасться, що місто в безпеці, це не так. Мільярди зомбі блукають територією зруйнованого світу, вони збиваються в гігантські групи. Якщо одна з таких груп натрапить на вашу фортецю, вистояти буде дуже складно. Крім оборонних споруд знадобиться сильна армія, на чолі якої будуть справжні герої.

Без талановитих ватажків армія воює менш ефективно. Кращими бійцями та командирами є герої вони мандрівають світом і їх можна найняти за гроші. Багато хто з них не найприємніші у спілкуванні персонажі, але вони потрібні вам заради захисту мирних жителів.

Розпоряджайте ресурсами мудро, розставляйте пріоритети або поселення може загинути.

Зомбі діляться на різні види, у кожного з них свої сильні та слабкі сторони. Щоразу доведеться змінювати тактику та стратегію в залежності від того, хто протистоїть вашим загонам.

Битви мають величезні масштаби ІІ у грі успішно управляє величезною кількістю ворогів, їх може бути до 20000 в одній битві.

Вірус, що перетворив населення світу They Are Billions на кровожерливих зомбі, нікуди не зник. Не допустіть проникнення в місто навіть одного з монстрів, він може заразити всіх, хто знаходиться за стінами і доведеться починати спочатку.

У тому, щоб спробувати ще раз немає нічого поганого. Світ They Are Billions генерується заново випадковим чином і грати цікаво як вперше.

Перед тим як грати необхідно They Are Billions завантажити та встановити. Інтернет під час гри не потрібний.

They Are Billions безкоштовно скачати на ПК, на жаль, не вийде. Придбати гру ви зможете на порталі Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати прямо зараз і допоможіть вижити людям у світі, де вирує вірус, що перетворює населення на зомбі.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more