Закладки

Third Age: Total War

Альтернативні назви:

Third Age Total War стратегія реального часу за мотивами Володаря Кільця для гри на ПК. Графіка хороша, якщо комп'ютер має достатню продуктивність. Озвучка виконана бездоганно, а музика створює у грі атмосферу всесвіту Володаря Кільця.

Події гри перенесуть вас у Третю епоху, на територію Середзем'я, де розробники відтворили понад 100 поселень. Крім населених пунктів відтворено всі знамениті місця описані у творах та кінострічках за книгами Дж. Толкіна.

Для гри доступні всі фракції Третьої епохи:

 • Гондор
 • Рохан
 • Вищі та Лісові ельфи
 • Гноми
 • Еріадор
 • Дейл
 • Ізенгард
 • Мордор
 • Рун
 • Харад
 • Орки Туманних гор

У кожної з фракцій своя мораль, недоліки та переваги. Оскільки фракцій досить багато, визначитися з вибором буде непросто, але якщо ви знайомі з чарівним світом творів Толкіна, без проблем впорайтеся з цим завданням.

Після того як оберете фракцію на вас чекає невелике навчання і далі можна починати грати в Third Age Total War.

Среди ігрових режимів доступні як поодинокі битви, так і проходження кампанії.

Як і в більшості сучасних ігор присутній розрахований на багато користувачів режим. Можна битися по мережі з друзями або випадково вибраними супротивниками.

На полі бою є два різні типи армій. Дуже велике військо здатне розчавити чисельністю ворога. Або невеликі, але добре навчені та озброєні загони. У кожного з варіантів свої переваги, ви самі вирішуєте, що більше відповідає вашому стилю ведення бою.

Третя епоха і особливо її закінчення, час великих битв і великих битв. Просто не буде. Перемогти ви зможете лише передбачивши всі дії ворога. Незалежно від того граєте ви проти реального супротивника або ІІ готуйтеся до битви на смерть. Рівень ІІ у грі досить високий, тому перемогти його буде не простіше за людину.

Розробники приділили багато уваги візуальному оформленню. Залежно від обраної фракції будівлі ваших поселень та одяг мешканців матимуть свій неповторний стиль. Крім цього змінюється озвучення та музичний супровід.

Така увага до деталей дозволяє грі повністю передавати атмосферу кожної раси та культури незалежно від того, кого ви оберете для гри.

Всесвіт творів Дж. Толкіна дуже різноманітна, в ній є все від заливних лук до похмурих підземель. Грати серед такого розмаїття локацій та культур не може бути нудно.

Але не варто ставитися до гри легковажно, на вас чекає багато битв під час яких не уникнути жертв.

Очистіть Середзем'я від темряви або навпаки принесіть хаос на всі землі, які зумієте підкорити силою армії. Фінал залежить тільки від вашого вибору та умінь керувати військами.

Third Age Total War скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вдасться. Гра продається на порталі Steam або відвідайте сайт розробників для покупки.

Встановіть гру прямо зараз і пориньте у казковий фентезі світ! Відпочиньте від реальності серед улюблених персонажів!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more