Закладки

Троннове королівство у війні

Альтернативні назви: Тронна війна королівств

Game Throne Kingdom at War: Become a Great Lord

На ринку ігрових продуктів час від часу з'являються нові пропозиції. Досвідчений геймер легко відрізнить манекена від цікавої забави, а високий рейтинг, який демонструє гра Kingdom at War, говорить про те, що в ній є всі ті якості, які цінують любителі стратегій.

Перше, що особливо радує віртуальних воїнів, - це можливість грати на комп'ютерах і мобільних пристроях у Throne Kingdom at War. А оскільки браузер – це іграшка, то зайти в нього можна через соціальну мережу.

Життя правителя

Перед вами класичний приклад багатокористувацької стратегії з елементами фентезі. Є вороги і друзі, а також королівство, яке потрібно розвивати і захищати. Все починається з малого, але поступово передані вам землі повинні перерости в сильну державу з потужною армією та стійкою економікою. Навколо багато ворогів, тому напади з їхнього боку будуть частими. Для цього у мене є друзі, точніше, дружні нації, з якими мають бути створені союзи. Разом легше і надійніше відбивати нападки тих, хто не поділяє ваших поглядів на добросусідські відносини.

Складаючися з великої групи однодумців, ви також будете досліджувати землю, битися з монстрами. Грати в гру Throne Kingdom at War, спілкуючись із реальними людьми, не тільки цікавіше, але й корисніше. Вам гарантована підтримка та допомога у вигляді ресурсів та військової допомоги. Попросіть у них поради, але не забувайте, що вони чекають від вас подібних ходів у відповідь.

Мудро, ми боремося хоробро

Ви опинитеся в барвистому середньовічному світі, де немає сучасних технологій, але є магія і гострі леза. Стати частиною цієї реальності допоможе реєстрація Throne Kingdom at War, яка не вимагає складних маніпуляцій. Що ще приємно здивує:

 • Чудова об'ємна графіка
 • Вибір мов
 • Ігровий процес без додаткових покупок
 • Велика кількість квестів
 • Можливість спорядити свого героя на власний розсуд
 • Приєднуйтесь і створюйте свої замовлення
 • Виберіть клас бійця

За класами давайте подивимося, хто представлений:

 • Bight Knights
 • Стрілки-рисунки
 • Динаміки
 • Старателі
 • Крикаючі війська
 • Кіннота 1000 20

Штатна частина Королівства Трон у війні, щоб бути в курсі прогресу. Це означає, що крім військових походів вам доведеться постійно щось будувати і вдосконалювати. Оскільки, як відомо, поселення було життєздатним, мешканцям потрібні будинки, шинки, магазини. Солдатам потрібні казарми та полігони. А для міста потрібні були склади, кузні, тартаки, шахти. Видобуваючи вугілля, деревину, камінь та інші корисні копалини, не забувайте, що чим вище рівень шахт, тим більше дорогоцінної сировини вони принесуть. Те ж саме стосується й інших підприємств, вони видобувають вихідну сировину чи виробляють продукцію.

Ігрові майстерні

V всі взаємопов’язані, тому намагаються своєчасно та рівномірно приділяти увагу всім галузям. Якщо будинків буде мало або вони не відповідають рівню життя громадян, працювати буде некому, а це позначиться на нестачі їжі, одягу та зброї. Не забувайте прокачувати і воїнів, відправляючи їх на виконання завдань. Вибір квестів великий, і ви можете вибрати будь-який, вивчивши умови і розмір винагороди. Вибирайте ті, які відповідають рівню рівня прокату вашого героя, щоб його сили вистачило на похід і бій з ворогом.

The Game of Throne Kingdoms War постійно вдосконалюється, з'являються нові доповнення, тож вам не доведеться нудьгувати. Приєднавшись до гравців, ви станете частиною їхньої згуртованої родини і незабаром отримаєте перше завдання після невеликого тренування.

Досліджуйте науку правильно, досліджуйте завжди

Академія — одна з головних будівель у вашому королівстві. Як тільки ви його побудуєте, негайно почніть дослідження. Спочатку вони коштують мало, і їх не потрібно багато часу, щоб виявити. Але чим більше ви досліджуєте, тим дорожчі нові технології, але і бонуси від них вищі. Категорії: Економічні (впливають на кількість ресурсів, які ви видобуваєте, і все, що з ними пов'язано); Військові (додати атаку/оборону під час атаки/оборони; бонуси для воїнів і все, що пов’язано з вашою армією); Інтелект (покращує інтелектуальні здібності; покращує швидкість, шанс і кількість даних, які ви можете зібрати від ворога); Навчання (покращує швидкість і вартість навчання солдатів у різних категоріях); Агресори (розблокувати доступ до унікальних монстрів, які атакують континент; ви можете знищити їх і отримати призи; чим вище рівень і Є також окремі технології для різних типів солдатів різного рівня.

Руїни Dominion: як пройти і що мені робити?

Щоб увійти в руїни, підвищте свій палац до рівня 10 або вище. За руїнами знаходяться руїни стародавньої Імперії Домініонів, які вам доведеться дослідити і знайти там незліченні скарби. Спочатку вирушайте в базовий табір - відкрийте штаб експедиції, він знаходиться біля порту у вашій столиці. Потрапивши в базовий табір, підготуйте шукачів пригод, вони відправляться в експедицію і досліджують вулиці колись великої імперії в пошуках скарбів, а також битися з монстрами на своєму шляху. У базовому таборі три будівлі:

 • Таверна шукача пригод - місце, де можна прокачати та змінити свій зовнішній вигляд
 • Shop of the Dominion - тут можна придбати різноманітні корисні речі
 • Майстерня Dominion – це місце, де ви можете створювати предмети для свого шукача пригод (дає вам бонус продуктивності)

Під час своїх поневірянь шукач пригод зустрінеться на своєму шляху з монстрами – агресорами та ренегатами. Перемагайте їх і отримуйте цінні призи. А якщо набридли, то вже можна зустріти альфа-агресора. Він більш досвідчений і загартований боєць, якого не так легко перемогти. Збирай волю і силу в кулак і їдь за скарбом!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more