Закладки

Throne Kingdom at War

Альтернативні назви: Трон Війна королівств

Гра Throne Kingdom at War: стань великим Лордом.

На ринку ігрових продуктів раз у раз з'являються нові пропозиції. Перевірений геймер легко відрізняє пустушку від цікавої забави, а високий рейтинг, який демонструє гра Kingdom at War, говорить про те, що в ній присутні всі ті якості, що цінуються любителями стратегій.

Первое, що особливо порадує віртуальних воїнів, це можливість в Throne Kingdom at War грати як на комп'ютерах, так і мобільних пристроях. А оскільки іграшка браузерна, увійти в неї можна через соціальну мережу.

Жізнь правителя.

Перед вами класичний приклад багатокористувацької стратегії з елементами фентезі. Тут є вороги і друзі, а також королівство, яке треба розвивати і захищати. Все починається з малого, але поступово вручені вам землі повинні розвинутися в міцну державу з потужною армією і стійкою економікою. Недругів навколо предостатньо, а тому атаки з їхнього боку будуть нерідко явищем. Для цього і існую друзі, а вірніше дружні народи, з якими доведеться створювати альянси. Разом простіше і надійніше відображати нападки тих, хто не поділяє ваші погляди на добросусідські відносини.

Состоя в численній групі однодумців, ви також будете досліджувати землі, битися з монстрами. Грати в гру Throne Kingdom at War, спілкуючись з реальними людьми, не тільки цікавіше, але і корисніше. Вам гарантована підтримка і допомога у вигляді ресурсів і військової допомоги. Попросіть у них рада, але не забувайте, що і від вас чекають аналогічних ходів у відповідь.

Правім мудро, боремося хоробро.

Ви опинитеся в барвистому середньовічному світі, де немає сучасних технологій, зате є магія і гострі клинки. Стати частиною цієї реальності допоможе Throne Kingdom at War реєстрація, яка не потребує складних маніпуляцій.

Что ще приємно дивує, так це:

 • Веліколепная об'ємна графіка
 • Вибор язиков
 • Ігровой процес без додаткових покупок
 • Большое кількість квестов
 • Возможность споряджати свого героя за власним усмотренію
 • Прісоедіняться і створювати свої Ордени
 • Вибірать клас бойца

Упомянув класи, подивимося, хто представлений:

 • Отважние рицарі
 • Меткіе стрелкі
 • Копейщікі
 • Разведчікі
 • Осадние войска
 • Кавалерія

Став частиною iPlayer Throne Kingdom at War, належить тримати руку на пульсі прогресу. Це означає, що крім військових кампаній доведеться постійно щось будувати і покращувати.

Как відомо, щоб поселення було життєздатним, мешканцям потрібні вдома, таверни, лавки. Солдати потребують казармах і площах для тренувань. А для міста необхідні склади, кузні, лісопилки, шахти. Здобуваючи вугілля, дерево, камінь і інші копалини, не забувайте, що чим вище рівень копалень, тим більше дорогоцінної сировини вони принесуть. Це ж стосується інших підприємств, добувають вони вихідний матеріал або виробляють товар.

В ігрових цехах все взаємопов'язано, а тому намагайтеся своєчасно і рівномірно приділяти увагу всім галузям. Якщо буде мало будинків або вони не відповідають рівню життя городян, не буде кому працювати, а це позначиться на нестачі харчування, обмундирування і зброї. Не забувайте прокачувати і воїнів, відправляючи їх на завдання. Вибір квестів великий, і ви можете вибрати будь-який, вивчивши умови та розмір винагороди. Вибирайте ті, що відповідають рівню прокачування вашого героя, щоб його сил вистачило на похід і битву з ворогом.

Ігра Трон Війна Королевств постійно вдосконалюється, з'являються нові доповнення, так що нудьгувати не доведеться. Приєднавшись до гравців, ви станете частиною їх згуртованої сім'ї, і скоро отримаєте своє перше завдання після невеликого навчання.

 

Throne Kingdom at War - справжні середньовічні битви!