Закладки

Timberborn

Альтернативні назви:

Timberborn незвичайний і веселий містобудівний симулятор з елементами стратегії. Грати можна на ПК. Графіка 3D, барвиста у стиль мультфільму. Озвучено персонажів з гумором, музика приємна.

В Timberborn ви отримаєте унікальний шанс взяти під своє керівництво невелику групу бобрів. Події гри розвиваються у світі, що пережив апокаліпсис, у ході якого люди зникли і на їхнє місце прийшли бобри.

Ці кумедні звірята і без того були дуже розумні, але після того, що сталося, вони отримали можливість будувати цілі міста.

Саме цим вам і належить зайнятися, перетворите невелике селище на справжнє мегаполіс.

Підказки від розробників допоможуть новачкам розібратися з інтерфейсом управління. Відразу після цього ви будете готові до пригод.

Під час гри в Timberborn на вас чекає багато важливих справ:

  • Вивчіть світ, який дістався бобрам після людської цивілізації
  • Налагодьте видобуток деревини та інших будівельних матеріалів
  • Будуйте житлові будинки, фабрики, водяні млини та інші будівлі
  • Забезпечте населення продуктами харчування
  • Створюйте нові механізми та розвивайте технології
  • Побудуйте механічних бобрів, вони будуть незамінними помічниками

Це основні види діяльності, якими ви займетеся в Timberborn ПК.

Складність завдань, які вам належить вирішувати, буде зростати в міру проходження. На початку гри найбільше часу доведеться приділити видобутку ресурсів та задоволенню базових потреб населення. Пізніше треба буде потурбуватися про розвиток технологій та багато іншого.

Клімат у світі Timberborn мінливий. Будьте готові до холодних зим та рясних опадів.

Людство, зникнувши залишило по собі розорену планету, в таких умовах складно вижити навіть бобрам, що змінилися. Забруднення довкілля не зникло разом із людьми. Токсичні тумани та опади можуть завдати неприємності населенню вашого містечка.

Займіться створенням механічних роботів-бобрів, їм не страшно шкідливий вплив довкілля.

Не витрачайте ресурси легковажно. Навчіться робити вибір на користь проектів, які в даний момент гри принесуть більше користі.

Якщо ви все робите правильно, населення міста буде збільшуватися. Крім потреби в їжі, знадобляться арт-об'єкти, прикраси та інші споруди, що створюють затишок. Не надто захоплюйтеся їх будівництвом, особливо на початку гри. Ці будови найкраще зводити, коли в поселенні вже є все необхідне для виживання.

Гравці, які забажають зайнятися творчістю, зможуть створювати власні сценарії завдяки зручному редактору.

Грати в Timberborn можна без підключення до Інтернету. Для того, щоб почати знадобиться Timberborn завантажити та встановити.

Timberborn безкоштовно скачати, на жаль, немає можливості. Придбати цю веселу гру ви зможете на порталі Steam, або на офіційному сайті розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб допомогти вижити групі працьовитих бобрів у зруйнованому людьми світі! Пам'ятайте, бобри ні в чому не винні!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more