Закладки

Відділ Тома Кленсі

Альтернативні назви: Відділ Тома Кенсі

 

Скільки людей здатні вижити в умовах біологічного нападу? Це питання спантеличив гру The Tom Clancy's The Division від групи розробників Sweden Ubisoft Massive, американської Red Storm і Великобританії Ubisoft Reflect, а також видавець Ubisoft, який готує ексклюзивний контент на Xbox One. На додаток до цієї платформи, ви можете купити гру для PlayStation 4, і Tom Clancy's The Division завантажити для ПК.

 

Вихід був кілька разів озвучений і переміщений. У травні 2014 року він був вилучений на літо 2015 року, але потім вони оголосили про нову дату релізу 8 березня 2016 року. Сама гра є початком ігрової серії, яка просто з'явиться, але вона належить жанру MMORPG шутера, який обіцяє любителям шутерів динамічні заварушки.

 Матеріальна сторона.

 Стало традицією, що всі катаклізми відбуваються в Америці, і події цієї гри також розгортаються в Нью-Йорку на Манхеттені недалеко від майбутнього. Як люди поводяться, якщо відбудеться біологічна катастрофа? Як швидко буде поширюватися інфекція, і яка частина населення буде життєздатною і готова вступити в бій з ворогами? Під карантином більшість територій потрапила на другий день. Далі, обміни обвалилися, електрика і вода були втрачені, магазини були порожні, і люди стали ворогами. Для такої ситуації створюється спеціальний підрозділ від людей, які працюють в мирному середовищі інженерами, лікарями, поліцейськими, вченими, Е. Але вони навчаються діяти в умовах надзвичайної небезпеки, і тепер їм доводиться боротися з вірусом, і з силами, відповідальними за його зовнішній вигляд.

 

Наскільки успішною буде робота команди, залежить від гравців, які вирішили завантажити дивізію Tom Clancy's і брати участь у місії. Все починається на Манхеттені, тоді територія збільшиться, з'являться нові ділянки. Автори обіцяють, що можна буде приєднатися до гри в образі асистента безпілотного з спеціального мобільного додатку через смартфон або планшет. Ігровий продукт розрахований на проходження команди, хоча єдині дії можливі, але в цьому випадку необхідно адаптуватися до світу, на який впливають інші гравці.

 

Перед тим, як відкрити світ Відділу Тома Кленсі на ПК і персонажі без посилання на певні професії, класи або раси. На самому початку всі навички відкриті, а їхній розвиток і розвиток залежить від активності геймерів. Агенти організації оснащені рюкзаком з необхідними речами протягом наступних 72 годин. Повний набір елементів буде відомий, коли прийде довгоочікуваний момент виходу іграшки, але вже відомо, що набір містить:

 
   
    
  • Стандартні випуски;
  •  
  • Золото на додаток до копії версії гри тут включає в себе абонемент з ще невідомим контентом, а також додаток до "Національної гвардії";
  •  
  • Колекція дивізіону Zee включає додавання комплекту передач Hazmat, сезонний квиток, плакат, буклет з основами гри, сумку для рук і робочий час агента.
  • Сережевий годинник, що реалізує інтерфейс користувача
  •  
  • Mask protection
  •  
  • Контактні лінзи, які покращують сприйняття навколишньої реальності
  •  
  • Багато видів зброї
  •  
  • Медия зв'язку
   

  Ми вітаємо і вибираємо

   

  На даний момент розробники не анонсували характеристики системи, які будуть зручно грати на ПК, але попереднє замовлення відкрито, що дозволяє Tom Clancy's The Division придбати пакувальні версії:

 

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more