Закладки

Tooth And Tail

Альтернативні назви:

Tooth And Tail трохи незвичайна стратегія реального часу. У грі піксельна графіка, що так полюбилася багатьом інді студіям, але в даному випадку над нею добре попрацювали. Озвучка чудова, як і музичне оформлення. Гра вийшла дуже атмосферною.

У гри є сюжет і досить цікавий, що в таких іграх зовсім не завжди є обов'язковим. Діалоги чудово написані та не позбавлені гумору.

Дії розгортаються в 19 столітті, у світі, де немає людей, а суспільство складається з тварин різних видів. Деяким із мешканців хронічно не вистачає їжі і для подолання продовольчої кризи вони вирішують їсти м'ясо. Духовенство під проводом Архімеда створює лотерею, яка вирішує когось із мешканців можна вживати в їжу.

Але селяни, вирішивши, що така система ставить дворянство в занадто привілейоване становище, починають революцію з метою скинути гнобителів.

Духовенство намагається імітувати нейтральну позицію, при цьому підтримуючи аристократію та таємну поліцію. Але найпідступніший план у мешканців, які, здавалося б, абсолютно нікому не можуть загрожувати.

Подробиці ви зможете дізнатися, коли гратимете в Tooth And Tail

У грі вам належить побувати в шкурі ватажка однієї з фракцій на вибір.

Усього фракцій тут чотири:

  • Простолюдини
  • Культурні
  • Довгі пальто
  • КСР

У кожної з фракцій свої юніти та штаб.

Протистояння розвивається дві фракції проти двох інших.

Доступно два режими гри:

  1. Кампанія
  2. Кооперативний режим

При кооперативному режимі на одному ПК ви можете грати з кимось із ваших друзів, запрограмувавши різні ділянки клавіатури, або підключивши два геймпати.

Гра оптимізована для застосування геймпада і тому в ній дуже своєрідне керування юнітами.

Голова вашої фракції воєначальник із прапором виконує роль курсора. Всі воїни вашої армії йдуть за ним і атакують ворогів і ворожі будівлі. Спочатку така схема управління може бути трохи незвичною. Будівлею будівель, казарм для найму воїнів і оборонних споруд керує той самий генерал прапороносець.

Головний ресурс у грі їжа. Війська наймаються за їжу, і їй же ви оплачуєте будівництво будівель.

Їжу можна отримати завдяки фермам, розташованим навколо млинів. Працюють на фермах свині, вони відповідають і за оборону цих об'єктів. Варто з'явиться ворожим військам, як вони припиняють роботу, дістають пістолети і приступають до оборони. Вони не зможуть довго протистояти більшим силам противника, але так у вас буде час прийти їм на допомогу.

Результат битв головним чином вирішується чисельністю армії і з якого роду бійців вона складається. Якийсь бойової тактики, яка може змінити результат бою в грі немає через специфіку управління загонами. Сам генерал-прапороносець безпосередньо в битві не відчуває, але може отримувати шкоду, тому постарайтеся не залишати його в гущавині бою на довго.

Tooth And Tail скачати безкоштовно на ПК, на жаль, вам не вдасться. Але ви можете купити гру на майданчику Steam або на офіційному сайті.

Почніть грати, щоб не дозволити хижим аристократам ображати бідних селян!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more