Закладки

Torchlight 2

Альтернативні назви: Torchlight 2

Гра Torchlight 2 є комп'ютерною грою, розробленої в стилі Action / RPG, яка вийшла в 2012 році. Дана гра є продовженням першої частини гри.

Завантажити Torchlight 2 Ви можете з офіційно сайту безкоштовно, але Вам буде доступна в даному випадку тільки демо-версія гри. Повну версію Ви можете гри Торчлайт 2 скачати за $ 9,99.

Подивитись про Torchlight 2 відео бажано кожному новому гравцеві, який не знає основні особливості гри. Дане відео розташоване на сайті гри або в youtube .

У гру Torchlight 2 як грати описано в даному огляді, а також можна подивитися про правила гри в ознайомчому відео.

Всього в грі Torchlight 2 класи діляться на 4 види:

1. Інженер (Engineer) - це самий витривалий боєць на ближні дистанції. Крім ближнього бою, він може вступати в сутички на довгі дистанції, але тоді ближній бій буде для нього закритий. Даний клас спрямований на нанесення самого великої кількості втрати.

2. Чужинець (Outlander) - це клас бродячих кочівників, які використовують в боях зброї дальнього бою і найслабшу магію. Вони можуть використовувати заклинання, які стримують, оглушують і уповільнюють ворога. Деякі заклинання можуть підвищити швидкість атаки даного класу.

3. Берсерк (Berserker) - є унікальним класом, який найкраще себе проявляє в рукопашній сутичці, але по витривалості він слабший Інженера. Перевагою даного класу є високі показники критичного шкоди, а також висока швидкість атаки. Здоров'я у класу Берсерка досить слабке, тому за ним необхідно добре стежити. Він може викликати союзників, а також застосовувати масові ослабляють заклинання, які зменшують показники ворогів. Берсерки найбільше схожі на класичних Варварів.

4. Маг Ембера (Embermage) є класом далекого бою, який схожий на класичних чарівників. Маги можуть застосовувати здійснювати атаки на довгі дистанції, але в теж час і битися в ближньому бою. Деякими заклинаннями вони можуть наносити всі види утрати, а також робити різного виду пастки. Маги Ембера мають здатність телепортації, раптового нападу, а також можливістю сховатися з поля бою. Мають заклинаннями масового ураження, але незважаючи на це вони дуже слабкі.

У першій частині гри було всього 3 класу.

У грі Torchlight II присутня не тільки однокористувацький режим, але ще є можливість проходження гри в кооперативному режимі. Максимальна кількість людей в цьому режимі - шість. Щоб грати в кооперативному режимі Вам необхідно підключення до мережі Інтернет або ж просто локальне підключення.

Однак, варто зауважити, що від кількості гравців буде завісити кількість противників: чим більше гравців, тим більше противників. Правила гри і її проходження при цьому не змінюються.

Гра Торчлайт 2 набагато удосконалень першої частини і приготувала для Вас безліч сюрпризів. Встановлюйте її собі на комп'ютер і вирушайте разом з друзями або поодинці в захоплюючу подорож.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more