Закладки

Правила Війни Відродження

Альтернативні назви: Total Domination Reborn

Правіла Війни Відродження гра на уламках цивілізації.

Компанія Plarium Global Ltd представляє чергову свою розробку Правила Війни Відродження. Гра доступна для всіх видів мобільних пристроїв на декількох мовах, і російською теж. Оскільки це розрахована на багато користувачів іграшка з упором на взаємодію гравців, потрібен постійний доступ до Інтернету.

Правіла Війни Відродження скачати можна абсолютно безкоштовно, але також передбачений Донат, коли за деякі речі доведеться платити реальними грошима. Щоб виключити випадкові витрати, особливо, якщо ваш телефон потрапить до чужих рук, в настройках встановіть пароль, який буде відомий тільки вам. Що стосується сюжету, він будується навколо спроб людства вижити. Ця боротьба за існування триває давно, але з недавніх пір до невгамовним ядерній війні і страшної епідемії приєдналася ще одна напасть агресія штучного інтелекту"Моргана".

Основние ігрові риси.

Разработчік намагається робити свої продукти універсальними. Завдяки цьому користувачі можуть вибрати зручний для себе варіант встановити на мобільний телефон або скачати Правила Війни Відродження на комп'ютер. Будь-яка версія дотримується єдиної сюжетної лінії і надає однакові можливості, так що тут справа смаку. Єдине уточнення якщо встановити її одночасно на обидві машини, сценарій не буде перетинатися, розвиваючись абсолютно відокремлено на різних джерелах.

Главние особливості ігрового процесу:

Что цікавого відбувається?

 • Действует модель поширення за принципом Free-to-play
 • Ігрушка (і мобільна і браузерная) доступна гравцям з усього міра
 • Адаптірована на декількох язиках
 • Ігрокі повинні взаємодіяти, об'єднуючись в группіровкі
 • Стройте захист від протівніка
 • Участвуйте в міссіях
 • Получайте нагороди за щоденне відвідування ігри
 • Постапокаліптіческій світ давно став зручною темою, і неодноразово обігравався як в кінематографі, так і на віртуальних просторах Всесвітньої павутини. Гра Правила Війни Відродження стала однією з варіацій, і якщо вам не байдужа доля людства, сміливо приєднуйтеся до мільйонів учасників, які вже включилися в боротьбу за відродження Землі Нуль.

  Когда-то ці землі були справжнім раєм, але прогрес обернувся прокляттям почалася війна із застосуванням ядерної зброї. Як результат, люди стали вмирати, а що залишилися в живих поступово перетворюються в мутантів. Але якщо з цим за багато років людство навчилося миритися, то повстав проти них штучний розум"Моргана"приніс нові проблеми. Його єдина мета звільнити планету від залишків людської раси.

  Правіла Війни Відродження гра діє за звичним принципом ММО стратегій об'єднати гравців для боротьби з ворогом. В даному випадку противник не один, оскільки вам можуть протистояти мутанти і агресивно налаштовані учасники. Навіть союзникам не варто довіряти повністю, адже вони можуть зрадити, вибравши більш вигідну для себе угоду.

  Ігра Total Domination Reborn, це військово-економічна стратегія. Вам належить розробляти шахти в пошуках корисних копалин, розвивати своє поселення і особисті навички. Ви зможете наймати десятки видів піхоти, а також військову техніку. Зустрітися з технологіями майбутнього, які ефективно співіснують з древніми змовами і амулетами. Беріть участь в найскладніших місіях, розробляйте стратегії, знаходите таємничі артефакти, і все заради найголовнішого завдання геймерів протистояння Моргана і її гадам.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more