Закладки

Total War: Napoleon

Альтернативні назви:

Total War: Napoleon стратегія реального часу є однією з ігор знаменитого циклу Total War. Грати в Total War: Napoleon ви зможете на ПК. Графіка тут досить реалістична та деталізована, багатотисячні армії виглядають правдоподібно. Озвучено гру якісно, музика відповідає епосі.

В Total War: Napoleon у вас буде можливість прийняти на себе керівництво величезними арміями під час Наполеонівських воєн.

Підкоріть території Європи і не тільки разом з легендарним полководцем та імператором.

Інтерфейс простий і зрозумілий і у досвідчених гравців не виникне проблем, для новачків передбачені підказки та невелике навчання на початку кампанії.

Для того, щоб виконати всі завдання доведеться постаратися:

  • Налагодьте видобуток будівельних матеріалів та інших ресурсів
  • Будуйте міста, покращуйте будівлі та захоплюйте нові території
  • Поліпшуйте зброю та броню ваших воїнів
  • Збільшуйте чисельність армії, під час походу це дасть перевагу над ворогами
  • Перемагайте на полі бою армії керовані ІІ під час проходження сюжетної кампанії або реальних людей у розрахованому на багато користувачів режимі

Всім цим ви будете займатися під час гри в Total War: Napoleon ПК.

У грі на вас чекає відразу кілька сюжетних кампаній починаючи від раннього періоду і включають події 1814 року.

Кожна з них пропонує багато цікавих завдань у різних областях карти. Ви зіткнетеся з великою кількістю супротивників, у яких унікальні слабкі та сильні сторони. Доведеться розробити індивідуальну стратегію у кожному з варіантів протистояння.

Грати можна за будь-яку зі сторін, які брали участь у конфлікті. Вам випав унікальний шанс переписати історію на свій смак.

Видання Total War: Napoleon яке актуально зараз було значно покращено та доопрацьовано. Побільшало фракцій, з'явилися нові бойові юніти, доступно більше військових операцій та битв. Гра з часом отримала безліч доповнень, кожна з яких - це окрема пригода.

Ви захоплююче та цікаво проведете час у Total War: Napoleon особливо якщо любите стратегічні ігри.

Командувати величезними загонами буде нелегко, найкраще заздалегідь намітити план битви і дотримуватися його, діючи максимально швидко, але продумуючи наступні кроки.

Не забувайте будувати укріплення навколо своїх міст, щоб убезпечити їх і розробляйте плани облоги, захоплювати укріплені позиції складніше, ніж може здатися.

Використовуйте рельєф місцевості та погоду, це в деяких ситуаціях здатне змінити фінал битви на вашу користь.

Перед тим як розпочати гру необхідно Total War: Napoleon скачати і встановити на ПК. Локальна кампанія доступна офлайн, з'єднання з мережею інтернет під час гри знадобиться тільки для розрахованого на багато користувачів режиму.

Total War: Napoleon скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Якщо захочете купити гру, відвідайте портал Steam або зайдіть на офіційний сайт розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб командувати арміями в один із найбільш неспокійних періодів Європейської історії!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more