Закладки

Total War: Shogun 2

Альтернативні назви: Total War: Shogun 2
На думку фанатів і критиків, ця свіже оновлення, показане світу в 2011 році, покращений варіант перших спроб розробників.

У гру Total War: Shogun 2 грати це означає приступити до режиму покрокової стратегії і тактики в реальному часі. Ваше головне завдання розпоряджатися, управляти державою на стратегічній карті в покроковому режимі. Ви будите займатися РОЗВІДУВАННЯХ, економікою, дослідженнями, релігією та іншими важливими питаннями для життя держави. А головна мета в грі Total War: Shogun 2 - об'єднати феодальну Японію в один правляча держава під прапором Вашого клану.

Дії гри розгортаються на трьох великих реальних островах належать Японії - Хонсю, Кюсю і Сікоку. І події припадають на епоху воюючих провінцій - період феодальної роздробленості Японії в ХVІ столітті.

Ви, як ватажок відповідаєте за всі битви, які можуть відбуватися як суші, так і в морі.

Ходзе - представлені не дорогі замки, не велика вартість будівництва та проживання облогових загонів.

Сімадзу - дуже вірні ватажки, низька вартість найму та проживання самураїв з катанами.

Токугава - професійні мецуке, більш кращі відносини в дипломатії, низька вартість найму та проживання ченців.

Уесуги - найкращі ченці, хороший достаток з продажів, низька вартість найму та проживання сохеїв.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more