Закладки

Train Valley World

Альтернативні назви:

Train Valley World економічна стратегія в якій ви зможете стати найбільшим у світі залізничним магнатом. Грати у Train Valley World можна на ПК. 3D графіка виглядає красиво, вона виконана у мультиплікаційному стилі. Музика підібрана приємна, а потяги звучать як справжні.

В Train Valley World ви здійсните кругосвітню подорож у часи розвитку залізниці і в кожному з місць візьмете участь у будівництві. Якщо вам вдасться досягти успіху, ви станете величезним транспортним магнатом в історії.

Коротке навчання на початку гри допоможе швидко освоїти управління і вже через кілька хвилин, ви будете готові приступити до гри.

Під час розвитку залізничної мережі на вас чекає багато труднощів:

  • Допоможіть налагодити транспортне сполучення подорожуючи багатьма країнами на всіх континентах
  • Проектуйте залізничні маршрути, вибираючи оптимальні напрямки для цього
  • Удосконалюйте технології виробництва та покращуйте локомотиви
  • Вирішуйте нестандартні завдання навіть якщо вони здадуться вам смішними
  • Змагайтеся з іншими гравцями онлайн в розрахованому на багато користувачів режимі

Це деякі з напрямків діяльності, що чекає на вас в Train Valley World ПК.

Перед вами одна з найцікавіших ігор, присвячених залізниці. Тут ви, проходячи одну місію за іншою, станете справжнім магнатом. Дізнайтеся більше про розвиток цього чудового транспорту на різних континентах у різних країнах.

Гра не позбавлена гумору, не всі завдання, які ви повинні виконувати будуть реалістичні, іноді вони можуть здаватися безглуздими. Наприклад, в одній з місій вам доведеться рятувати населення цілого міста від Лохнеського чудовиська.

Складність завдань зростає в міру проходження, інакше грати в Train Valley World швидко набридло б. Ви постійно стикатиметеся з новими труднощами.

Ігрових режимів кілька, доступна як локальна кампанія, так і розрахований на багато користувачів режим, в якому суперниками будуть реальні люди.

Подбали розробники і про аматорів творчості. Створюйте власні рівні у зручному редакторі. Є можливість ділитися своїми творіннями зі спільнотою гравців і грати в сценарії, створені іншими людьми. Завдяки цій особливості гра вам ніколи не набридне.

Крім будівництва залізниці, доведеться займатися розвитком промисловості, вести торговельну діяльність і навіть приділяти увагу системі охорони здоров'я.

Гра активно розвивається в даний момент, з часом контенту та завдань буде ще більше.

Перш ніж приступати, вам необхідно Train Valley World скачати і встановити на комп'ютер. Грати можна як офлайн у локальну кампанію, так і онлайн у розрахованому на багато користувачів режимі.

Train Valley World безкоштовно скачати на ПК, на жаль, не вийде. Для здійснення покупки завітайте на портал Steam або офіційний сайт розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб побачити, як розвивалася мережа залізниць на нашій планеті та взяти в цьому участь!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more