Закладки

Trainz 2012. Твоя залізниця

Альтернативні назви: Trainz 2012. Твоя залізниця

Системні вимоги:

Процесор: Pentium D 3. 4 ГГц

ОЗУ: 1 Гб

Відеокарта: 128 Мб

Місце на диску: 16 Гб

Trainz 2012. Твоя залізниця - повноцінний симулятор управління поїздами всіх марок і мастей, починаючи від паровозів і закінчуючи сучасними швидкісними складами. Рівномірний, заспокійливий і навіть трохи заколисуючий стукіт коліс, що мелькають за вікном пейзажі та лінії залізничного полотна, йдуть до горизонту, ось що таке поїздка на поїзді в trainz simulator 2012. Але у всій цій романтики дороги є і зворотна сторона. Хто з хлопчаків і навіть деяких дівчат при вигляді величезних залізних потягів, не хотів опинитися в його кабіні і відправитися в довгу подорож. Запах залізничного мазуту, зустрічний вітер, всього цього гра trainz simulator 2012 реалізувати не в силах. Однак всі інші радості та особливості управління довгими складами, пасажирськими або вантажними поїздами в trainz 2012

Реалізовано на високому рівні.

Поїзд відправляється

У trainz simulator 2012 все не буде обмежуватися лише управлінням поїздом, вам стануть підвладні стрілки, дорожні розв'язки і інші звичні атрибути життя справжнього залізничника. Ви швидко і легко навчитеся розбиратися у величезній кількості переплетень залізниць, зрозумієте, що означають всілякі дорожні знаки і покажчики, вивчіть всілякі сигнали семафора. У trainz 2012 можна буде управляти не одним а відразу декількома поїздами, причому ви можете вами встати в якості машиніста одного з потягів або керувати всіма з висоти пташиного польоту. Гра trainz simulator 2012 буде постійно підганяти вас до покладеного часу, адже точність для поїзда одне з найважливіших якостей. Завдання будуть завжди залежати від часу, коли вам потрібно буде до певного терміну доставити пасажирів або вантажі, по шляху не загубившись у складному переплетенні залізничних шляхів. У режимі повної симуляції, ваше завдання буде ще сильніше ускладнюватися, так як треба буде постійно стежити за швидкістю складу, залежно від вантажу, який ви везете, інакше катастрофи буде не уникнути. А якщо вам набридли сучасні потяги, в Trainz 2012. Твоя залізниця є можливість сісти на класичний паровоз і провести його історичними маршрутами.

Редактор

Основним нововведенням останньої частини залізничного симулятора став розширений редактор, де ви самі зможете створити свій власний світ. Тут є де розвернутися, крім прокладки чергових кілометрів шляхів, ви зможете облагородити пейзажі, висаджуючи дерева, зводячи будиночки і змінюючи ландшафт на свій розсуд. У цьому яскравому і практично нескінченному за своїми можливостями конструкторі, є широкий вибір поїздів і вагонів і ви самі зможете зібрати склад своєї мрії і відправити його по створеній вами же дорозі. Всього ігрова галерея налічує більше 400 реально діючих одиниць залізничної техніки, починаючи від класичних парових агрегатів і закінчуючи надсучасними швидкісними поїздами. Всі моделі з особливою точністю були перенесені в цифровий вигляд і ви можете бути впевнені, що перед вами постане саме той поїзд чи вагон, яким він існує або існував, включаючи навіть найдрібніші деталі.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more