Закладки

Travian Kingdoms

Альтернативні назви: Ігровий Королівства

Браузерная гра Travian Kingdoms вийшла в березні 2015 року. Вона перенесе вас в античні часи, коли галли і римляни постійно ворогували, доводячи свою перевагу. Але тепер до них приєдналися і германці. Зайнявши позицію одного з представників, ви опинитеся в гущі подій, будуючи і розвиваючи місто, набираючи війська, шукаючи союзників і борючись з ворогами.

Чтоби в Travian Kingdoms грати, вам потрібен лише комп'ютер і Інтернет з'єднання. Поки ви освоюєтеся в управлінні на ПК, розробники готують версію, яка буде доступна на мобільних телефонах.

Как в програми дій, яка має здійснювати багато різних кроків, приділяти увагу деталям, що впливає на підсумковий результат.

О запланованих можливості і можливих собитіях

Прежде за все, вибирайте своє плем'я:

 • Германци
 • Галли
 • Рімляне

Став на чолі народу, вам належить зробити його сильним, щоб сусіди вас поважали, а деякі і боялися. Спочатку це невелике село, яку легко перемогти, але поступово вона перетвориться в містечко, потім в укріплену фортецю. Забезпечте свою армію:

 • Оружіем
 • Жільем
 • Ресурсамі

Соседскіе відносини теж вимагають уваги, і вам слід визначити, хто з них стане вашим противником, а хто союзником. Оскільки кожне поселення управляється реальним гравцем, для цього і потрібна Travian Kingdoms реєстрація.

Ізучіте можливості прилеглих племен перш, ніж оголосити їм війну. Важливо, щоб ви встигли розвинути власну армію, оснастивши її необхідним досвідом і зброєю, що забезпечує перемогу. У боях ви зможете захоплювати нові землі, багаті на корисні копалини; лісами, що дають деревину; полями, на яких вирощують зерно. Вдалі місії підвищують ваш статус і незабаром вас призначать королем або імператором.

Утверждаемся в сраженіях

Чтоби ідеально провести свою кампанію, треба знати деякі особливості кожного народу і нюансів бою.

 • Галли краще обороняються, відстоюючи свої позиції.
 • Германскіе війська виявляють завзяття і успішно атакують.
 • Рімскій легіон - золота середина, в якій врівноважені обидві можливості.
 • Осаждая чуже місто, воїни використовують катапульти і прагнуть знищити ворога, захопити територію.
 • Во час звичайного набігу - займаються грабежем.

Вибор ролі керівника в Travian Kingdoms iPlayer теж визначає шлях розвитку:

 • Губернатор впритул займається економікою, але за своє благополуччя змушений платити.
 • Король примножити військову міць і займається дипломатичними питаннями. Також на його плечах лежить турбота про васалів.

Внешніе атрибути Travian Kingdoms

Первое, що виділяє Ігровий Кінгдомс серед інших іграшок - можливість перетворювати зовні своїх героїв, надаючи їм традиційний вид залежно від племені (галл, римлянин або німець). За допомогою одягу і всяких там носів, очей, ротів, вусів і зачісок надавайте їм грізного вигляду або добродушний.

Войска, атакуючі вас, будуть кидати агресивні погляди, а ось захисники залишаються спокійними. Легко визначаються контрастні кордону держав, якщо поглянути на карту місцевості. Будівлі змінюють свій зовнішній вигляд з халуп на більш красиві будівлі в дусі середньовіччя.

Ігра вийшла як доповнення до всесвіту Travian, але перетворилася на окрему версію і успішно пройшла іспит на вдячність публіки. У ній збереглися вже відточені можливості геймплея, а що з'явилися нові риси більше стосуються зовнішньої атрибутики, про яку вже було згадано. Так що грайте, насолоджуючись історичним сюжетом з військово-економічним ухилом.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more