Закладки

Two Worlds 2

Альтернативні назви: Two Worlds 2
Завантажити Два світу 2 можуть тільки повнолітні користувачі або ж батьки дітей, яким немає на даний момент повних вісімнадцять років.

Розробники рекомендують перед початком гри подивитися про Two Worlds 2 відео, щоб ознайомитися з геймплеєм.

Про гру Two Worlds 2 огляд розкриває основним особливості гри: вміння персонажа, його характеристики, проходження квестів і т. Сила - це здатність наносити різного рівня утрати, а також можливість нанести найвищий шкоди - критичний. Влучність - це дуже важливий показник, який визначає, наскільки точно Ви можете потрапити по цілі. Магічні - це здатність персонажа в заклинання: знання певних типів заклять, можливість закликати істот, різного виду атаки. Ремісничі - це Ваші здібності в різних видах ремесла, показник вашої зайнятості в даному виді. Також це здатність розбирати зброю і обладунки, а потім використовувати ті чи інші елементи для поліпшення інших предметів. Загальні - це повна характеристика всіх показників, включаючи, здоров'я, спритність, інтелект, а також здатності.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more