Закладки

Ukraine Defense Force Tactics

Альтернативні назви:

Ukraine Defense Force Tactics тактична покрокова стратегія. У грі проста графіка, але все виглядає досить приємно. Звук хороший, постріли звучать реалістично та голосно. Ваше завдання у грі керуючи невеликою армією розбити переважаючі сили противника.

Як багато хто здогадався за назвою у грі йтиметься про останній великий військовий конфлікт у сучасній історії. Ви повинні докласти всіх зусиль, щоб не дозволити підлому і підступному ворогові захопити вашу країну. Захистити від знищення міста із мирним населенням.

Перш ніж почати грати в Ukraine Defense Force Tactics ви повинні розподілити очки, посиливши види військ на свій вибір.

Далі ви обираєте найбільш підходящу тактику.

Усього їх тут три:

  • Комбінована
  • Артилерійська
  • Піхота

В комбінованій ваші війська будуть приблизно порівну складатися з піхотних та артилерійських підрозділів. Якщо виберіть піхоту, то основна частина військ і буде піхотою. Вибравши артилерію ваші сили здебільшого складаються з цього виду військ.

У цій грі ви ходите по черзі з ворогом. Кожен юніт має певну кількість очок дії, які витрачаються на пересування або атаку. Є режим активної оборони, що активується за окуляри дії. Підрозділ у цьому режимі атакує будь-якого ворога, який опинився в зоні поразки під час його ходу.

Знищивши ворожий підрозділ, ви отримуєте корисні ресурси, які краще зібрати якнайшвидше. Це зробить ваших воїнів сильнішими і допоможе відновити пошкодження.

У кожній місії, яка чекає на вас будуть свої завдання. Наприклад, знищити певну кількість ворожих юнітів. Іноді здається це зробити взагалі неможливо, але нічого неможливого немає. Просто потрібно докласти всіх можливих зусиль.

Через певні проміжки часу приходить допомога з повітря на парашуті. Взявши цей об'єкт, ви зможете вибирати з трьох різних варіантів спеціальних дій.

Загони, які займають ключові точки, отримують бонуси до захисту або атаки.

Крім допомоги, що скидається на парашутах іноді з верху, прилітають вкрай неприємні предмети. Через певні періоди часу ворог завдає ракетного удару. Перед тим як це станеться всі клітини, які зазнають бомбардування підсвічуються червоним. Найкраще відвести ваші підрозділи на безпечні позиції. Це буває непросто зробити, коли ворожі війська знаходяться у безпосередній близькості та можуть скористатися ситуацією на свою користь.

Можна здатися, що гра дуже складна. Але складність тут достатня, щоб підтримувати у вас інтерес і при цьому не зробити кошмаром проходження.

Гра затягує і в ній можна непомітно для себе провести досить багато часу.

На жаль, є не весь арсенал доступний ЗСУ на даний момент. Деякі види зброї могли б значно спростити завдання у грі, оскільки на реальному полі бою виявилися надзвичайно корисними.

Ukraine Defense Force Tactics скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. Ви можете придбати гру на платформі Steam або на офіційному сайті розробників. Вартість гри символічна, а всі кошти від продажів, розробник передасть на допомогу Україні.

Почніть грати прямо зараз, щоб захистити Україну та весь цивілізований світ від навали мерзенної Z-орди!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more