Закладки

Unity of Command 2

Альтернативні назви:

Unity of Command 2 друга частина покрокової стратегії. Для гри вам знадобиться ПК. Графіка стала кращою порівняно з першою частиною хоч і зберегла характерний візуальний стиль. Озвучка та музика, як і раніше, нарікань не викликають, все добре.

Хронологічні події гри відбуваються під час Другої світової війни. У першій частині гри ви керували кампанією у східній Європі. Цього разу вам належить керувати військами союзників у боях на європейському континенті.

Якщо ви грали в попередню частину, то вам не важко розібратися в управлінні. Для новачків передбачено навчання.

Завдання залишилися колишніми:

  • Забезпечте армії поповнення резервами
  • Налагодьте логістику
  • Захищайте штаб
  • Керуйте просуванням військ

І звичайно ж знищуйте сили супротивника.

Гра виглядає як настільна, перенесена на ПК і це не просто так. Як і перша частина, друга явно копіює настільну гру Ризик, і це зовсім непогано адже це одна з кращих настільних стратегій. Можливості у грі вражають. Крім прямолінійного ведення бойових дій доступні й інші способи завдавати шкоди ворогові. Влаштовуйте диверсії в тилу і знищуйте дороги та логістичні центри, щоб уповільнити поступ ворожих загонів.

Ріки є перешкодою, наведіть мости, щоб подолати їх і руйнуйте переправи противника.

Спробуйте вибрати правильну позицію для своїх підрозділів перед битвою. Це може принести перемогу, коли сили ворога переважають і ситуація здається безнадійною.

Під час гри супротивники ходять по черзі. Для швидкого просування техніки велике значення мають дороги та логістичні центри, в яких техніка може поповнити запаси палива.

Недосліджена область карти покрита туманом війни, використовуйте розвідувальні літаки, щоб заглянути на територію ворога. Крім того, за допомогою авіації можна завдавати ударів по противнику, або доставити боєприпаси та пальне для своєї армії.

Під час битви ви вказуєте своїм загонам ціль для атаки, після чого відбувається обмін ударами.

Основним центром є штаб, при його захопленні війну буде програно.

Ушкоджена в ході битв техніка повинна вирушити на базу для відновлення.

Візьміть участь у звільненні Європи. У сюжетній кампанії присутні всі найвідоміші битви Другої світової війни.

Грати в Unity of Command 2 можна тільки за війська союзників, тому загарбники точно будуть повалені.

Гра не лінійна, у сюжеті можливо багато відгалужень, які змінять усі наступні дії. Тому проходити гру знову не менш цікаво, ніж грати вперше.

Для тих хто забажає створити власний сценарій, розробники передбачили зручний редактор, завдяки якому це не займе занадто багато часу.

Unity of Command 2 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Придбати гру можна на майданчику Steam або завітавши на сайт розробників.

Встановіть гру та розвивайте талант полководця у наймасштабнішій війні сучасної історії!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more