Закладки

Urban Empire

Альтернативні назви:

Urban Empire гра, що відноситься до жанру містобудівний симулятор, але це тільки на перший погляд. Графіка для подібних ігор не є основним параметром, але тут вона не викликає нарікань, все виглядає досить добре. Підбір музики та озвучення виконано якісно.

Якщо вам цікавий насамперед симулятор будівництва населеного пункту, то в цій грі вам робити особливо нічого і краще пошукати щось інше. Тут усе простіше, і складніше. Ви правда розвиватимете місто, але не зовсім звичайним чином і не завжди безпосередньо.

Ця гра є симулятором управління містом шляхом прийняття рішень під час засідань ради правління.

Всі дії безпосередньо впливають на життя та розвиток міста, довіреного вам. Але, щоб побачити це має пройти деякий час.

Вам належить

  • Займатися політикою
  • Вирішувати яким чином має розвиватися місто
  • Встановлювати податки
  • Керувати міським бюджетом

Протягом кількох сотень років ви керуєте династією мерів. У більшості випадків ви приймаєте рішення, роблячи вибір з декількох варіантів. Самостійно проте ви не можете приймати жодних доленосних рішень. Все виноситься на голосування невеликої ради, до якої входять представники сімей, які заснували місто.

Грати в Urban Empire рекомендовано насамперед тим, кому подобаються політичні інтриги, але й іншим може сподобається спостерігати, як ті чи інші рішення впливають на життя населення.

Ви можете впливати на склад ради намагаючись, щоб у ньому виявилися більш лояльні до вас члени правлячих сімей. Збирати компромат та іншими способами впливати на прийняття рішень.

Не так просто впливати на рішення інших людей, постарайтеся виявити винахідливість, але не завжди це вдасться. Іноді надмірний тиск може навпаки настроїти людину проти вас.

Гра змусить вас вникати в різні питання життя міста. Простих рішень тут не буває, завжди є як задоволені, так і ті, кому ваші дії не сподобаються. Пам'ятайте, догодити всім неможливо і намагайтеся робити так, як буде краще для розвитку міста.

Все реалізовано вкрай реалістично, подібний реалізм в іграх зустрічається дуже нечасто.

Гру іноді критикують ті гравці, хто хоче бачити миттєвий результат своїх дій, але в житті, як і в цій грі, так не завжди відбувається.

Кожна партія займає досить багато часу і, якщо гра вам сподобалася ви зможете досить довго насолоджуватися їй. Якщо перестали грати не засмучуйтесь, ви можете почати знову, кожна нова партія не схожа на попередню.

У новій грі ви зможете піти зовсім іншим шляхом і дізнатися, як скластися доля міста, якщо повернути його розвиток в зовсім інший бік.

Urban Empire скачати безкоштовно на ПК, на жаль, не вийде. У вас є можливість придбати гру на порталі Steam або на офіційному сайті розробників.

Починайте грати інакше свавільна порада у грі все поламає без вашого мудрого керівництва!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more