Закладки

Variable World

Альтернативні назви: Мінливий Світ

Variable World online & ndash; багатокористувацька гра в стилі футуристичної військової стратегії.

Онлайн гра Variable World не пред'являє особливих системних вимог до вашого ПК, доступна навіть з мобільних телефонів і смартфонів, однак можуть виникнути проблеми при запуску гри в браузері Opera Mini (інтернет-браузер для мобільних пристроїв).

& nbsp;

Реєстрація в грі Variable World & nbsp; досить проста & ndash; від вас буде потрібно ввести бажане ігрове ім'я, пароль, адресу електронної пошти та вибрати потрібну мову. & nbsp; Також Variable World & nbsp; онлайн реєстрація запропонує вам автоматично зареєструватися на ігровому форумі з тим же ніком, що і в грі.

& nbsp;

У грі вам потрібно буде досліджувати невідомі планети, і добувати ресурси за допомогою баз. Variable World онлайн гра має чотири ресурси:

- метал (видобуває робот-рудокоп),

- нафта (видобуває робот-нафтовик),

- кварц (збирач кварцу),

- уран (робот видобутку урану).

& nbsp;

Всіх ваших роботів буде виробляти робот-складальник. Коли ви будете грати в онлайн гру Variable World, то у вас буде можливість самим конструювати роботів по своїх потребах, а при необхідності їх видозмінювати. Крім того, ви самі будете виробляти зброю і броню, від нього захищає, а саме:

- кінетична зброя (і металеву броню),

- лазерну зброю (відображатиме броню),

-плазменное зброя (енергетичну броню).

& nbsp;

Зброя і броня вам знадобляться, так як інші гравці будуть прагнути захопити ваші бази і відібрати ваші ресурси. Для того щоб захищатися і успішно нападати, гра Variable World онлайн дає вам можливість розробляти власну тактику для ведення всіх трьох раундів бою. Цю тактику ви потім можете назвати і зберегти, щоб при нагоді нею успішно скористатися, а не створювати заново.

& nbsp;

У вас буде можливість вибирати з трьох видів атак на ворожі бази:

- захоплення,

- окупація,

- відкидання.

& nbsp;

Захоплення дозволить вам отримувати весь прибуток з бази, окупація & ndash; тільки 40%, а відкидання призначене для того, щоб посунути ворожу базу на кілька кліток з можливістю відхилення. Всі нагороди, які ви отримаєте в разі успішного нападу, конвертуються в гроші.

& nbsp;

Для того, щоб зрівняти шанси при боях, базу може атакувати тільки одна армія, в якій, до того ж, існує обмеження на вагу блоків броні.

Грати в гру & nbsp; Variable World онлайн добре тим, що, давши черга завдань своїх баз, ви можете піти в оффлайн, у той час як ваші бази будуть старанно працювати. На початку гри вам будуть дані три бази, а з ростом вашого рівня буде рости і можливість контролювати більше число баз.

& nbsp;

Для більш успішної гри вам потрібно буде розвивати такі блоки, як:

- блок економіки (наука, техніка, біржа),

- блок конструювання (блок розрахунку міцності, конструювання зброї і броні)

- транспортний блок

- блок геології.

& nbsp;

З підвищенням розвитку кожного блоку на рівень, коли будете в Variable World грати, ви отримуєте або можливість більш заробляти, або можливість будувати більш досконалих роботів, прискорено пересуватися чи видобувати більше ресурсів відповідно.

На планетах, на яких ви будете вести видобуток ресурсів, існує величезна різноманітність ландшафтів & ndash; річки, гори, пустелі, ліси, міста, на яких ви можете або добувати якийсь певний вид ресурсів, або конструювати блоки по здешевленої ціною.

& nbsp;

Ви почнете гру в спеціальній зоні для новачків, де у вас ніхто не зможе відібрати ваші бази. Як тільки ви відчуєте себе в силах повноцінно грати в & nbsp; Variable World, вступайте в Альянс & ndash; об'єднання до 20 гравців, які підтримують один одного.

Реєстрація Variable World можлива на трьох серверах-планетах: & nbsp;

- Сіріус

- Вега-1

- Антарес.

& nbsp;

Мінливий Світ відкриє далекі планети, що ви будете освоювати за допомогою роботів, і розробляти свою тактику ведення боїв.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more