Закладки

Viking City Builder

Альтернативні назви:

Viking City Builder містобудівний симулятор з елементами стратегії реального часу. Графіка у грі прекрасна та досить реалістична. Персонажів озвучували актори, а музичні композиції підібрано добре.

Після проходження короткого навчання без якого у грі буде непросто освоїться новачкам, ви будете готові до походу.

Вікінги якими вам належить керувати, суворі воїни завойовники, що наводили жах на європейські поселення в середні віки. Саме такий похід здійснить ваш загін. Насамперед потрібно висадитися на незнайомий берег, захопити одне або кілька дрібних селищ і створити на цьому місці своє поселення.

Далі вам потрібно підготуватися до пригод:

  • Освойте землеробство, щоб отримати достатньо їжі для армії
  • Знайдіть поблизу місця для видобутку каменю, дерева та металу
  • Побудуйте житлові будинки для ваших людей
  • Вивчіть нові технології які дозволять виробляти якіснішу зброю
  • Забезпечте достатню оборону вашому містечку

Після виконання всіх цих завдань можна буде подумати про подальші завоювання. Відправляючи військо в похід, ніколи не залишайте в поселенні занадто маленький гарнізон. Місцеві лорди неодмінно користуються такою ситуацією, щоб відновити собі втрачені землі. Навіть якщо це не вдасться, їхнє військо може знищити багато чого з того, що вам вдалося досягти.

Дане поселення не буде єдиним. Будуйте фортеці, щоб закріпитись на нових територіях, налагодьте торгові відносини між містами.

Грати в Viking City Builder буде цікаво оскільки крім неймовірної графіки розробники доклали зусиль, щоб максимально точно відтворити епоху. Усі будівлі як житлові і господарські повністю відповідають з того що будували справжні вікінги. Зброя та звичаї також мають аналоги в історичних подіях середньовіччя.

Бойова система не надто складна, більшу увагу приділено тактиці та стратегії, як і в багатьох іграх жанру.

Керувати життям імперії та економікою не менш цікаво, ніж розширювати свої території. Призначайте професії людям, визначайте завдання та черговість їх виконання, навчайте нових воїнів.

Значення має все, світ у грі живемо і небезпеку в ньому можуть представляти не тільки люди. Забезпечуйте охорону лісорубам та іншим працівникам за межами поселення інакше їх може атакувати зграя вовків або, наприклад, збуджений від сплячки ведмідь.

Лорди, які володіли цими землями, до вас теж далеко не нешкідливі. Застав їх селища зненацька ви легко впораєтеся з опором. Але як тільки збереться військо європейців і з'явиться відвойовувати свої землі, вам може прийти туго якщо ви не встигнете побудувати потужну оборону на той час.

Гра захоплююча, а пейзажі дуже красиві хоч проект і перебуває на стадії раннього доступу. До релізу багато буде покращено та доповнено.

Viking City Builder скачати безкоштовно на ПК, у вас не вийде, на жаль. Придбати гру можна на порталі Steam або на офіційному сайті.

Починайте грати та допоможіть сміливому племені вікінгів заселити Європу!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more