Закладки

Vikings War of Clans

Альтернативні назви: Вікінги Війна кланів

Ігра Vikings War of Clans (Вікінги Війна Кланів) на ПК.

Ігра Вікінги Війна кланів перенесе гравців в північні краї, де природа сувора, а вижити можуть тільки самий сильні, розумні і хоробрі. Снігові гори оточують розорені міста, що вижили від варварських набігів, моляться Одину що пережили ще один день. Але не все так сумно як здається на перший погляд, головною перевагою цього народу є сила духу і сміливість. Один воїн стоїть десятка, головне, щоб знайшовся мудрий правитель, який поведе їх на боротьбу з ворогами і зможе підняти економіку розорених міст.

iPlayer Vikings War of Clans - це чудове поєднання багатокористувацької браузерної стратегії та рольової гри. Користувачі зможуть проявити себе в різних іпостасях - стати містобудівниками, розвивати економіку і налагоджувати дипломатичні контакти, ну і звичайно спробувати себе в якості мудрих полководців керуючи найсильнішою армією, яка стане на захист новоствореної держави. У цьому світі тільки правити можна тільки силою, за підтримки сміливих воїнів розширювати межі міста і встановити закон в цих суворих краях.

Землі вікінгів населяють ярли, тут панує хаос і кожен прагне отримати якомога більше і без того мізерних ресурсів, а також безмежну владу. Для того щоб спробувати стати господарем засніжених земель і взяти контроль над багатствами в грі Vikings War of Clans реєстрація обов'язкова. Пройти її потрібно лише раз, заповнивши всі поля у відповідній формі, а саме придумати нік і залишити адресу електронної пошти. Ще простіше авторизуватися через акаунт в одній із соціальних мереж.

Особенності гри Vikings War of Clans.

Пройдя процедуру реєстрації, гравці можуть вибрати героя, віртуального правителя. Це може бути, як чоловік, так і жінка. Все типажі дуже характерні, в них тече кров вікінгів. Зробивши вибір, герой отримує у власність невеликої підлозі зруйнований замок, і кілька вижили від постійних набігів людина. Колись великий місто розорений, будівлі знищені, а мудрі старійшини, правлячі цим поселенням вбиті. Головне завдання гравця відбудувати місто, налагодити видобуток необхідних ресурсів і створити армію. Кожна споруда важлива для розвитку економіки і військової могутності:

  • На фермах селяни подбають про харчування;
  • Рабочіе на лісопилках трудяться, роблячи з лісу дошку, необхідну для будівництва;
  • На каменоломнях кипить робота, міцні стіни потрібні для надійної оборони;
  • В кузнях створюють обладунки та одяг для героя, в ній він може стати непереможний;
  • В лазаретах вилікують воїнів;
  • В маєтках їх навчать військовим хитрощам.

В Vikings War of Clans грати на ПК без розвитку науки і отримання знань не можливо, в цьому питанні користувачам пощастило, вороги не змогли знищити сувої старійшин, їх мудрість може перейти і сучасному правителю, якщо він знайде час вивчити фоліанти. Ще однією особливість гри є наявність карт, всього їх 81, у міру розвитку, від рівня до рівня відкривається можливість переноситися в нові землі, чим новіше карта, тим менше сильних ворогів може зустрітися на шляху.

Герой - це окрема сюжетна лінія, його можна розвивати, він набирається досвіду і знань. Чим більше завдань виконано, битв виграно і добрих справ зроблено для жителів і міста. Тим вище міць персонажа. Він отримує здатність маючи навіть менше за чисельністю військо привести його до перемоги над найсильнішим ворогом. Чим вище рівень героя, тим більше артефактів і обладунків виробляють для нього піддані, вони дають перевагу над іншими гравцями.

Іграть в гру Vikings War of Clans на ПК куди простіше якщо вступити в один з кланів. Без союзників не можна перемогти об'єдналися ворогів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more