Закладки

Вікінги Війна кланів

Альтернативні назви: Vikings War of Clans

Ігра Вікінги Війна Кланів на комп'ютер пройди свій шлях воіна

Компанія Plarium регулярно радує шанувальників стратегій ММО новими ігровими продуктами. Вікінги Війна кланів вийшла в 2015 р , І з тих пір тільки підвищує планку популярності завдяки регулярним оновленням. Гра розроблялася як мобільний додаток, в якому геймери зі всього світу могли б об'єднуватися в клани вікінгів і виступати проти ворогів.

Предложенний сюжет вельми динамічний і різноманітний. Слід також сказати, що Вікінги Війна кланів завантажити на комп'ютер можна безкоштовно, як і розвивати власну історію. Однак поряд з цим передбачена фінансова складова, коли для прискореного просування і розвитку доступні покупки ресурсів, артефактів і прокачування. Монетизація йде за типом системи Free-to-play, але пропозиція вкладати реальні гроші можна відключити в налаштуваннях.

Главная завдання, що стоїть перед геймерами заволодіти Місцем Сили, що знаходяться в центральній частині будь-якого королівства. Це можливо тільки в складі свого клану.

Предводітель клану, якому вдалося це зробити, робиться конунгом королівства з захопленим Місцем Сили, і може присвоїти будь-якому підлеглому один з передбачених 16-і титулів. Ставши власником нового звання, гравець відчуває все його вплив, як позитивний, так і негативний.

Характерние риси ігри

Еще одна важлива деталь з 2017 року з'явилася можливість скачати Вікінги Війна кланів на комп'ютер. При цьому сценарій і завдання залишаються тими ж:

 • Создавать і покращувати клани
 • Развівать власний місто, будуючи необхідні сооруженія
 • Добивать ресурси (їжа, мінерали, дерево, метал)
 • Накаплівать ігрову валюту (срібло і золото)
 • Прокачівать головного героя
 • Участвовать в бітвах
 • Достічь провідною целі

Ігрокі стають ярламі і об'єднуються в клани до 100 учасників. Кожен має унікальну геральдику, гасло, найменування, а також ієрархію:

 • Вожді
 • Старейшіни
 • Генерали
 • Воіни
 • Рядовие

Ігра Вікінги Війна кланів об'єднує людей з усього світу і сама складається з різних королівств, населених 45 000 геймерами. Кожен з них будує власний місто, щоб потім безперешкодно переміщатися по території рідного королівства. Дозволяється навіть перенести приватне поселення в інше королівство, але тільки один раз, так що добре подумайте перед доленосним кроком.

Немного про бітвах

Все знають наскільки вікінги суворий народ, проводячи в завоюваннях усе своє свідоме життя. Саме цьому і присвячена Вікінги Війна кланів гра, хоча не виключається і важлива економічна частина.

Дерутся тут все і клани і королівства. В рамках "битви кланів" на арені присутні представники гуртів з різних королівств, щоб помірятися силами та навичками. Від того, наскільки добре прокачані ваші воїни, залежить результат бою. Переможець нагороджується бонусом весь тиждень нові знання надходять в прискорених темпах, а також на 10% прискорюється рівень будівництва і вироблення ресурсів цитаделі.

Также гра Вікінг вар оф Клансі організовує масові королівські турніри. Королівства випадковим чином діляться на пари, і починається битва. Переможець отримує в розпорядження шахту "Золото Богів", де видобуток благородного металу вдесятеро вище, ніж на класичних золотих копальнях.

Еще гра Вікінги війна кланів в рамках клану дозволяє створювати Штурми загони для нападу на ворожі міста. А в якості взаємодопомоги гравці можуть обмінюватися ресурсами, корисними знаннями і навичками, що утворює міцні союзи серед доброзичливих один одному кланів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more