Закладки

Війни Імперій

Альтернативні назви: War of Empires

Війни Імперій online & ndash; це безкоштовна браузерна онлайн гра, яка вже встигла завоювати безліч шанувальників. Онлайн гра Війни Імперій має відмінну графіку і цікавий сюжет. & nbsp; Ця гра пропонує вам побудувати власну імперію, провівши свою цивілізацію через безліч воєн до світового панування! Війни Імперій онлайн гра доступна в будь-якому браузері і не вимагає установки клієнта гри.

Для входу в гру необхідна Реєстрація Війни Імперій: вибираєте на головній сторінці ігровий сервер (Гладіатор, Лю-Бей, Мегион, Анкела, а незабаром відкриється ще один & ndash; Валлата), далі натиснувши на кнопку & laquo; Реєстрація & raquo ;, у вікні вводите в свій e-mail, потім вводите пароль і натискаєте & laquo; Грати & raquo ;. Перед вами відкриється нова сторінка, де вам потрібно вибрати Расу: Рим, Китай, Персія і Єгипет. Після вибору Раси, на наступній сторінці ви вибираєте собі Аватар, стать, ім'я героя і ім'я міста, і місце розташування на карті Світу для свого міста. Натискаєте & laquo; Вхід у гру & raquo; і на цьому Реєстрація в грі Війни Імперій закінчується.

У кожного героя є Уміння, це особливі здібності, які застосовуються в бою. Всего16 Умінь і їх можна розбити на 4 основних групи: Міць (вона підвищує швидкість атаки і утрату), Лідерство (воно підвищує число військ), Спритність (вона впливає на захист і життя) і Розум (він збільшує силу і утрату). Всі ці здібності можна прокачувати за допомогою проходження ігрових рівнів, одягу і різних еліксирів.

Речі, які вам будуть необхідні для гри, можна отримати за місії, за перемогу в лігві і за медальки, отримані на Арені. У грі є такі ресурси, як Руда і Самоцвіти, за допомогою яких можна буде поліпшити свої речі.

Гра Війни Імперій онлайн має три основні ігрові локації: Ваше місто, Ігровий мир і Округ. Кожна локація має свої особливості & hellip;

Гра & nbsp; War of Empires допоможе развінуть або вдосконалити стратегічне мислення, яке стане в нагоді і в реальному житті.

Зачнете ви грати в гру Війни Імперій онлайн у своєму місті, де вам належить виконати ряд обов'язкових навчальних місій, завдяки яким, ви швидше зможете зрозуміти всі аспекти цієї гри. Під час навчання рекомендується слідувати підказкам. Надалі, виконуючи різні місії, ви зможете купувати потрібні ресурси або якісь бонуси.

Всі завдання в грі підрозділяються на Основні, Добові та Розвиток. При виборі завдання, ви будете керуватися його змістом, так як, у кожної місії є свій опис, мета, керівництво по виконанню ну і, звичайно ж, нагорода!

Грати в онлайн гру Війни Імперій вам доведеться, керуючись не тільки економічними показниками, а й релігією, і військовою силою, так як вони також впливають на подальший розвиток. & nbsp;

Гра має п'ять епох, які ви в процесі гри можете міняти. Це: Дика епоха, Темна епоха, Феодалізм, Середньовіччя і Імперія. & nbsp;

Дика епоха - з цієї епохи починається гра, в ній ви можете зводити свої перші будівлі;

Темна епоха - в цій епосі ви можете побудувати Ринок, Святилище, Храми, Стрільбище, Штаб оборони, ворота і паркан, а ще наймати лучників;

Феодалізм - в цій епосі ви можете побудувати Ратушу, Стайню, Ярмарок, а також найняти вершників;

Середньовіччя - в цій епосі ви можете побудувати Школу героїв, Арсенал, найняти балісти і требушети (це такі бойові машини);

Імперія - в цій епосі ви можете побудувати Фортеця, а також найняти особливі війська.

Перехід в кожну нову епоху важче, ніж попередню.

Грати в Війни Імперій можна використовуючи Аукціон, який дозволить вам купувати і продавати різні артефакти, уміння і все таке в інших гравців.

У Війни Імперій грати можна, борючись в PvP-боях з іншими гравцями. Ось декілька варіантів бою: Атака (тут можна робити захоплення чужих таборів), Грабіж (тут можна здійснювати крадіжку ресурсів та золота в інших гравців) і Перехоплення (тут можна перехоплювати героїв інших гравців на світовій карті). Крім цих PvP-боїв, & nbsp; ви можете боротися ще з монстрами.

У грі є ще Чат, Пошта, Форум і Лотерея. І це не межа. & hellip; Якщо ви хочете дізнатися більше про гру, Війни Імперій реєстрація відкриє перед вами завісу всіх можливостей цієї гри!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more