Закладки

У тилу ворога 2

Альтернативні назви: У тилу ворога 2

В тилу ворога 2 - комп'ютерна гра в жанрі стратегічний екшен. Але як кажуть фанати гри - це не просто стратегія, ні, це цілий бойовик. Гра розроблена української невеликою компанією Best Way . Це друга частина серії ігор У тилу ворога. У тилу ворога 2 гра в якій можливо змінити хід військових подій Світової Війни. Звичайно, тільки в грі. Тільки потрапляючи в обстановку цієї гри Ви відчуваєте свої сили в історичних подіях - берете участь у Війні.

На самому початку, перед тим як приступити до кривавої різанини, радимо Вам ознайомитися з грою з нутрії на основі прочитаного даного огляду і переглянутого У тилу ворога 2 відео. А от потім можете відвідати сайт і завантажити У тилу ворога 2. І швиденько входити в курс відбувається тут.

Грати У тилу ворога 2 будите одні з небагатьох офіцерів армії, от тільки армії з якою з воюючих сторін - вибирає Ви. У грі є три б'ються основні кампанії, представлені певними державами:

  • Кампанія Німеччини;
  • Кампанія СРСР;
  • Кампанія англо-американська.

Кампанія Німеччині - війська головних супротивників СРСР. Має десять місій, три з яких тренувальні, а остання відкривається тільки при проходження всіх попередніх.

Кампанія СРСР - головні вороги кампанії Німеччини. Також складається з семи місій, плюс трьох тренувальних. І остання - найскладніша.

Кампанія англо-американська - кампанія союзників. Об'єднання двох держав, які мають таку ж кількість місій.

Виходить, що В тилу ворога 2 місії представлені в однаковій кількості.

У грі У тилу ворога 2 зброя має величезний вибір. Що б знищити ворога Вам надано: автомати, кулемети, гармати, танки, гранатомети, джипи і багато іншого.

Ви в ролі керівного, і не подумайте що тут Ви будите грати за певним чіткому стилю.

Представлено всі можливі типи військ, такі як: стрілки, автоматники, кулеметники, офіцери, снайпери, огнеметчики, протитанкові війська та інші юніти.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more