Закладки

Ходячі мерці: Дорога до виживання

Альтернативні назви: The Walking Dead: Road to Survival

Ходячіе мерці: Дорога до виживання - один в полі не воїн, особливо в постапокаліпсіс

Ігра Ходячі мерці: Дорога до виживання - рольова гра від студії Scopely, створена за мотивами однойменного серіалу. Тут ви зустрінете давно полюбилися вам персонажів і прийміть безпосередню участь в ваших улюблених сценах з фільмів. Вам доведеться зібрати ідеальну групу тих, що вижили і відправитися з ними вилазки, займатися розвиток міста і громади, захищати її.

Начало гри, перший вход

Прі першому вході ви вступите в бій разом з Ріком і Меггі. Вас оточили два ходячих, щоб атакувати виберіть спочатку кого, а далі натисніть на того, хто буде атакувати. При нанесенні або отриманні шкоди, у персонажа заповнюється шкала припливу адреналіну. Коли шкала заповнена, ви можете використовувати потужну атаку. У різних бійців свої унікальні припливи, які є їх визначальною ознакою.

Второй бій буде вже проти Рятівників, з ними впорається складніше, ніж з зомбі. У цій битві ви дізнаєтеся про класи героїв:

  • сільний
  • бистрий
  • бдітельний
  • жівучій

Бдітельний має перевагу проти сильного, сильний - проти швидкого, швидкий - проти живучого, живучий - проти пильного. Поруч з персонажами, такими, що завдають додатковий втрат заданої противнику, відображаються стрілки. Зверніть увагу, що сильні і швидкі - це персонажі ближнього бою, а ось пильні і живучі - далекого бою.

Ваш другий бій завершено перемогою. Але не варто розслаблятися, вас оточує наступна група Рятівників на чолі з Ніганом. І як в серіалі, Рик втрачає багато хороших друзів. Відразу після цього, гра Ходячі мерці: Дорога до виживання переносить нас на два роки назад, коли група тих, що вижили прибула під ворота містечка Вудбері. Вас приймають в громаду, але просять взамін допомогу і підтримку в розвитку містечка. Тепер вам належить битися за це місто і його жителів. Робити все для його розвитку і захисту. Вашим першим завданням буде вилазка в Хоум-Март. Але для початку потрібно закликати нового вижив для повноти вашої команди. Зверніть увагу, що в команді може бути до 5 бійців, яких ви оберете і шостий особливий персонаж. На його вибір ви не впливаєте, він приєднається до вас в певних місіях і додасть бонусів всій команді.

Сраженіе ділиться на хвилі, всього їх може бути до трьох. У кожній з хвиль вам належить вбивати ходячих або живих противників. Поєднуйте класи своїх бійців з класами супротивників для нанесення високого шкоди. Заповнення шкали припливу зберігається від хвилі до хвилі. Якщо ви її не витрачали на перших етапах, можете її використовувати в більш підходящої ситуації.

Управленіе городом

Ви можете будувати і покращувати будови, які допоможуть вижити в боротьбі з ходячими і іншими людьми. У точках видобутку виробляється сировина, яка використовується для будівництва і поліпшення міста. Покращуйте їх, щоб підвищити продуктивність. Сировина потрібно зберігати на сировинному складі, підвищуючи його рівень ви збільшуєте його місткість. Сировина в свою чергу використовується для будівництва будинків, де живуть ті, що вижили. Основна будівля це ратуша, тут зосереджена вся активність міста. Чим вище рівень ратуші, тим більше ви зможете зводити будівель і тим вищою буде ваше здоров'я у війнах фракцій. Важливою є і майстерня, де створюються і поліпшуються речі і спорядження. Тренувальний майданчик дозволить підвищувати рівень вижили і покращувати їх. З кожним новим рівнем Ратуші будуть відкривати нові унікальні споруди.

Скачать Ходячі мерці: Дорога до виживання на комп'ютер, можна використовуючи при цьому емулятор андроїд Bluestacks. Він дозволить запустити будь-які андроїд гри або програми на вашому комп'ютері. Для цього спочатку завантажуємо і встановлюємо його, а вже потім встановлюємо саму гру.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more