Закладки

Війна2149

Альтернативні назви: Війна2149

Ігра Війна2149: Нова космічна одисея. Кожна команда легко доступна, і все одно доведеться намагатися загубитися в широкому меню. І чим вище досягнення, тим більше ваш успіх у розробленому випадку. Але краса цих продуктів кожен може побудувати свій власний всесвіт, переживши розвиток і завоювання, але зовсім інше, щоб залишитися на вершині, прищепити страх і повагу до сусідів. Приєднання до альянсу допоможе вам вижити в новому світі для вас військово-економічна підтримка, взаємна вигода і робота. Почуття приємного плеча поблизу, набагато легше створювати і розвивати флот, досліджувати місцевість, отримувати владу в завойованих планетах. Ви повинні бути бойовими кораблями будь-якого розміру, будуватися оборонними, військовими базами, різним виробництвом.

 • Шахтери вважають за краще робити кроки у виробництві ресурсів і розвитку технологій, щоб допомогти союзникам. Щоб отримати її, використовуйте розвідувальні зонди, і коли в їх руках дійсно цінні дані, вони поділяють їх союзниками або продають зацікавленим сторонам.
 • Ваш флот повинен складатися з кораблів всіх розмірів, щоб мати можливість виконувати різні операції і завдання. Більшість з них маленькі і спритні човники будуть корисні для розвідки і плями, влучного удару в найбільш вразливе місце. Для швидких маніпуляцій корисними бійцями і танками з сильною бронею будуть захищати тил. Доступ до цих та інших багатств War2149 відкриває реєстрацію, яка перетворить вас на резидента галактики.

  Ігровая специфіка.

  iPlayer War2149 надасть вам задоволення від дії завдяки майже миттєвій розробці всіх компонентів гри - бойової доблесті, будівництву, економіці.

  • Бистрое будівництво зданий
  • Ускоренний ріст технологій
  • Создані альянси і приєднатися до chuzhie
  • Наращіваніе військового моски
  • Маневренние простори кориблі
  • Доступность найму чужорідних військ ras
  • Стремітельний економічне зростання або додаткові бойові можливості шляхом придбання artefaktov

  Крім того, гравці можуть контролювати більше 25 різних технологій і 58 корисних талантів, в той же час підвищуючи рівень своїх військових частин.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more