Закладки

Warcraft 2

Альтернативні назви:

Warcraft 2 класична стратегія реального часу. Незважаючи на те, що гра вийшла досить давно, вона не втратила актуальності й досі. Завдяки оновленій версії з текстурами високої роздільної здатності гра порадує шанувальників якісною графікою, хоч даний проект і не може тягатися за цим параметром з сучасними топовими іграми. Озвучка виконана у класичному стилі, а музика приємна.

Якщо ви знайомі з цим циклом ігор, то напевно вже знаєте про яке протистояння розповість сюжет. Світ людей зіштовхнувся зі світом орків.

Кампаній кілька, ви матимете можливість пройти кожну з них. Таким чином ви краще дізнаєтесь мотиви кожної зі сторін та їх історію.

Інтерфейс управління простий та інтуїтивно зрозумілий. Якщо ви вже грали раніше в ігри даної серії, швидко згадайте, що і як потрібно робити. Якщо це перше знайомство із всесвітом Warcraft, на допомогу вам прийдуть підказки підготовлені розробниками та невелика навчальна місія.

Завдання цілком звичайні для RTS стратегій:

  • Дослідіть величезний ігровий світ
  • Знайдіть місця багаті на ресурси і налагодьте їх видобуток
  • Розширюйте свої міста, зводьте нові будівлі, покращуйте будівлі
  • Вивчайте технології та застосовуйте їх при виробництві зброї або у будівництві
  • Побудуйте неприступні стіни навколо поселень і встановіть оборонні споруди
  • Створіть велику, добре озброєну армію
  • Перемагайте ворогів під час битв

Даний список включає основні напрямки діяльності у грі, але він не може передати того, наскільки цікаво буде займатися всім цим.

Ігрових режимів багато, є кілька сюжетних кампаній. Грайте в одиночні сценарії та розраховані на багато користувачів місії по мережі. Вашими суперниками можуть стати реальні люди, що знаходяться навіть на інших континентах. Починати найкраще з проходження кампаній, так ви познайомитеся з усіма персонажами, дізнаєтесь які є воїни у кожної з фракцій, і зрозумієте їх сильні сторони. Буде можливість вибрати рівень складності легкий, середній чи важкий, є кілька варіантів.

Після проходження кампанії можна спробувати сили проти інших гравців. Онлайн-режим може бути дуже складним, залежно від того, хто вам протистоїть.

Для любителів творчості, присутній зручний редактор сценаріїв. Можна ділитися зі спільнотою створеними картами або завантажити сценарії, отримані від інших гравців.

Наявність інтернету для того, щоб грати в Warcraft 2 необов'язково. Локальні кампанії доступні в автономному режимі, з'єднання з мережею буде потрібно лише для гри з іншими людьми.

Дана гра була однією з перших стратегій, сучасні проекти багато рішень взяли із всесвіту Warcraft.

Warcraft 2 скачати безкоштовно на ПК, на жаль, немає можливості. Придбати гру можна на порталі Steam або на сайті розробників. Перед вами класика, що не старіє, обов'язково купіть її, тим більше ціна зовсім символічна.

Почніть грати прямо зараз, щоб захоплююче провести час у світі де між орками, і людством йде битва за існування!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more