Закладки

Warhammer 40000: Dawn of War

Альтернативні назви: Warhammer 40k: Dawn of War

Warhammer 40,000: Dawn of War комп'ютерна стратегічна гра в реальному часі. Гра Вархаммер 40,000: Dawn of War передбачає чітке зосереджене тактичне мислення. Розробники гри, компанія Relic Entertainment, взяли за основу настільну варгейм Warhammer 40,000. Також було випущено три частини доповнення до такої цікавої історії: Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm.

В інтернеті представлено Warhammer 40,000: Dawn of War відео та скріншоти, на додаток даний огляд, що дає хорошу основу для ознайомлення з ігровим процесом. Якщо ви не є фанатом серії цих ігор. Ознайомившись, можна і поспішити відвідати сайт та завантажити Warhammer 40,000: Dawn of War.

Гра Warhammer 40k Dawn of War переносить Вас у фантастичний всесвіт Warhammer 40,000, який знаходиться на планеті Тартарус. Тут Ви герой один із космодесантників, що відноситься до раси космодесантників.

В загальному тут є такі раси:

  • Космодесант;
  • Орки;
  • Хаос;
  • Ельдари.

Космодесант це представники генетично покращених людей, які були створені за образом синів Імператора ним самим. Це найсильніші борці.

Орки варвари, які існують заради битв. Представлені у вигляді величезних зеленошкірих диваків. Очолює їх вождь Оркомунгус.

Хаос ті зрадники і відступили Космодесанти, які опинилися під поганим впливом богів Хаосу. Але у грі називаються Альфа Легіоном.

Ельдари представники найстарішої раси. Їхні технології кращі за інші.

Спочатку у грі Warhammer 40,000: Dawn of War грати Ви будите проти раси орків, а ось вже потім Ви зрозумієте, що це не найгірші Ваші вороги. Адже представники Космодесантів Хаосу ось справжні супротивники.

Весь сюжет гри сповнений заплутаних і плавно перетікає конфліктів, між расами гри.

Протягом усього ігрового процесу Ви видобуваєте ресурси для будови Ваших баз, а також для розвитку технологій. Для добування ресурсів Ви захоплюєте та володієте контрольними точками. Саме вони є незмінними джерелами ресурсів. Але треба стежити, щоб швидкість видобутку не падала.

Оскільки варіант тактики, - просто відправити військо у бій може призвести до поразки, необхідно ретельно стежити за індивідуальними особливостями кожного героя Вашої армії. Також є можливість поповнювати Вашу армію новими гравцями під час бою. Ось лише кількість військ загалом і техніки обмежена.

Гра отримала найкращі відгуки як у зарубіжних, так і у російських журналістів.

Графічна якість гри Warhammer 40,000: Dawn of War представлено на високому рівні. Зображення має чіткі та яскраві об'єкти. Загалом є досить реалістична картинка.

З музичним супровід також немає проблем, оскільки підібрано відповідну музику, для підтримки певного антуражу.

Гра Warhammer 40,000: Dawn of War в одиночному режимі. Можливо, грати з друзями у команді у Вас не вийде, а ось порекомендувати цю захоплюючу гру варто спробувати.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more