Закладки

Warzone 2100

Альтернативні назви:

Warzone 2100 класична стратегія реального часу, яка порадує любителів ретро ігор. Пограти можна на ПК чи ноутбуці. Графіка за сучасними мірками, спрощена у стилі ретро. Озвучка виконана якісно.

Гра вийшла давно і зараз вже не вразить позамежним реалізмом графіки, але це, як і раніше, хороша стратегія здатна тягатися із сучасними іграми. Завдяки тому, що це класика, в даний момент для гри буде достатньо продуктивності будь-якого сучасного ПК або ноутбука.

Присутня навчальна місія, яка допоможе новачкам розібратися з інтерфейсом управління Warzone 2100

Далі вас чекає багато цікавого:

  • Розвідайте територію навколо бази
  • Забезпечте безперебійне надходження ресурсів
  • Проектуйте транспортні засоби та бойові машини
  • Виберіть шлях розвитку та розблокуйте більше 400 технологій
  • Створіть сильну та численну армію
  • Побудуйте оборонні споруди, щоб убезпечити свою базу
  • Усувайте ворогів на полі бою доки завдання місії не будуть виконані

Це деякі із завдань, які вам належить виконувати, коли будете грати у Warzone 2100

У грі цікавий сюжет. Події відбуваються у майбутньому. Земля пережила апокаліпсис, спричинений масовим застосуванням ядерної зброї. Причиною цього став збій у оборонній системі NASDA.

Людська цивілізація стоїть на межі загибелі, що вижили об'єднуються в банди і воюють між собою.

У Warzone 2100 залишилася тільки одна сила здатна відновити порядок, вона називається Проект . Ви станете одним із учасників цієї групи і те, яке майбутнє очікує на Землю залежить від ваших дій.

Воюйте з ворогами в режимі реального часу. Успіх залежить від кількох факторів. Важлива як чисельність вашого загону, а й його склад. Спроектовані машини можуть мати різні властивості. Найбільш сильну шкоду ворожій техніці завдає артилерія. Більш потужні системи мають нижчу скорострільність та краще підійдуть для ударів з великої відстані. Для ближнього бою найкраще підійдуть інші машини. Завдяки величезній кількості комбінацій компонентів ви зможете створити будь-яку техніку, яка буде потрібна для перемоги у Warzone 2100 ПК.

Експериментуйте та знайдіть найбільш підходящу тактику для вашого стилю гри.

Місцевість навколо має різний рельєф, розташувавши загони у вигідній позиції можна отримати величезну перевагу. Таким чином, ви зможете знищити ворогів раніше, ніж вони вступать у бій.

Для того, щоб приступити до проходження, потрібно Warzone 2100 завантажити і встановити. Локальна кампанія доступна в автономному режимі.

Warzone 2100 безкоштовно скачати, на жаль, немає можливості. Придбати гру ви зможете на порталі Steam або на офіційному сайті розробників. Гра коштує зовсім небагато, за невелику ціну ви можете поповнити свою ігротеку цікавою класичною стратегією.

Почніть грати прямо зараз, щоб не дати загинути цивілізації після ядерного апокаліпсису!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more