Закладки

WildStar

Альтернативні назви: WildStar

WildStar online & ndash; безкоштовна багатокористувацька рольова клієнтська гра у футуристичному сеттинге. Гравцям належить перенестися на таємничу планету Nexus і досліджувати її території, що таять безліч сюрпризів. Створений компанією NCSoft проект відрізняється наступними особливостями: мультяшна графіка, динаміка ігрових подій, наявність системи соціалізації, оригінальні поєдинки, найцікавіший сюжет, зовнішня простота і доступність інтерфейсу. WildStar безкоштовно перенесе Вас у фантастичний світ, перебування в якому супроводжується запаморочливими пригодами. Раніше на планеті Nexus проживала раса елданов, різнилася високим рівнем розвитку. Але при якихось містичних обставин вона просто безслідно зникла, а на зміну прийшли нові мешканці & ndash; фракції імперія і вигнанці. Починаючи грати в гру WildStar і Ви стаєте громадянином цього дивного і привабливого одночасно світу. Чого тут тільки немає! І просторі території, що чекають Ваших досліджень, і неймовірна кількість таємничих артефактів, і екологічна система зі своїми приколами, і дуже багата фауна. Вам неодмінно сподобатися проводити тут час!

Проста WildStar реєстрація перенесе Вас на ігрові локації, і Ви зможете самостійно вибрати, яким шляхом слідувати. Вибираючи ігровий клас, Ви тим самим віддаєте перевагу певним заняттям, конкретного стилю гри. Існує чотири класи доступних юзерам: дослідник, солдат, вчений і колоніст. Всі вони унікальні і кожен цікавий по-своєму. Між іншим, рішення своє по ходу гри Ви зможете змінити і спробувати піти іншим життєвим шляхом. До речі, представники різних класів часто взаємодіють між собою. Завдань, що вимагають виконання просто купа, так що підтримка ближнього буває дуже до речі.

У перебігу подорожі Ви часто будете зустрічати мобів. З ними вічно доводитися боротися і проти кожного мобу Ви можете виробити власну стратегію. Але переймами один на один бойова система не обмежена. Ви зможете брати участь у захоплюючих масових ПвП боях, які відповідають кращим традиціям нинішніх відеоігор. Загалом, нудно не буде!

Хочеться кілька слів сказати про фауну. Влаштовано тут все досить своєрідно. Гаразд ще, що великі їдять дрібних, але ось незрозуміло, чому одні полюють тільки вночі, а іншим для вилазки подавай сонячний день. На локаціях гри є багато квестових тварин, але часто трапляється так, що вони стають здобиччю сильніших звірів. І тоді Ваш герой, щоб звільнити ту саму квестовую тваринку, повинен спочатку покінчити з тим чудовиськом, що її зжерло. Добре, хоч з мертвої туші проглинула звірок виходить неушкодженим. Якщо ж Ви будете активно знищувати хижаків, то через якийсь час їх стане помітно менше, а значить, і шкода зменшиться. Гра WildStar влаштована таким чином, що Ваші дії, як і вчинки інших геймерів, впливають на навколишнє середовище.

Приступивши WildStar грати намагайтеся розвивати свого персонажа. Навчитеся використовувати і його фізичні параметри і доступні технології одночасно. Запасіться мужністю і починайте своє полювання на одній з найнебезпечніших планет всесвіту! Нехай Вам завжди щастить домагатися бажаного!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more