Закладки

Words With Friends 2

Альтернативні назви: Гра в слова

Words With Friends 2 - гра для справжніх ерудітов

Ігра Words With Friends 2 це наступна частина знаменитої гри від не менш знаменитої студії Zynga. Підключайте друзів до гри і вступайте в словестние баталії, перевірте хто знає більше слів і вдало їх використовує на ігровому полі. Пам'ятайте, поле обмежено і ви можете це використовувати в свої цілях, заважаючи суперникові вписувати більш стоять слова.

Начало ігри

Прі першому запуску гри виберіть спосіб входу, за допомогою e-mail або ж facebook. Далі вам покажуть короткий керівництво в три слайда, як грати:

 • перетасківайте плитки з літерами за допомогою пальця на ігрову дошку розміром 11 на 11 ячеек
 • размещайте слова по буквах на ігровій дошці тільки вертикально або тільки горізонтально
 • нажімая кнопку "грати" ви подтвеждаете, що ваш хід завершено і може ходити протівнік

Свою першу гру спробуйте зіграти в соло режимі, тобто грати ви будете з комп'ютером. Для цього можна вибрати Solo Challenge на найпростішому рівні складності. Внизу екрана ви бачите доступні на цей хід літери, які потрібно зібрати в слово. На кожній букві є цифра, що позначає кількість очок отримується в разі її використання. Як тільки ви зібрали слово, цифри підсумовуються і ви бачите загальна кількість очок, яке отримаєте за конкретне слово. Хто набере більше очок за гру, той переміг. Тут не відводиться час на хід, ви можете думати скільки завгодно і підбирати кращий варіант слова, ніж у вашого суперника, так що не поспішайте. Пересуваючи плитки з літерами на дошку зверніть увагу на кольорові квадратики з буквами, вони допоможуть вам набрати більше очок:

 • сіній квадрат з DL (doubles tile) - примножує на два цінність літери, яка на ньому знаходиться;
 • зелений квадрат з TL (triples tile) - примножує на три цінність літери, яка на ньому знаходиться;
 • красний квадрат з DW (doubles word) - примножує на два цінність слова;
 • оранжевий квадрат з TW (triples word) - примножує на три цінність слова.

Попробуйте комбінувати кілька бонусів за раз, щоб збільшити свої окуляри і перемогти. Ваш супротивник ходить першим, потім ви. Всього можна зробити за гру 5 ходів, тобто з кожного боку може бути не більше 5 слів на ігровій дошці. Так як ви ходите другим, у вас є перевага перед вашим опонентом, ви наперед знаєте скільки очок вам потрібно набрати для перемоги. Спробуйте достроково закінчити гру.

Какіе слова заборонені в грі:

 1. аббревіатури
 2. слова, що складаються тільки з великих букв
 3. префікси і суфіксти, що стоять окремо від основного слова
 4. слова з дфісом або апострофом
 5. оскорбітельние і расові висказиванія

Особенності ігри

В грі Words With Friends 2 мало знати багато слів. Важливо активно використовувати ті букви, які вам трапляються в ваш хід. Не завжди довший слово дасть вам більше очок. Кожна буква має свою складність використання і зазвичай цифри на них це як раз і відображаю. Наприклад, буква "Q" принесе вам цілих 4 очка, а якщо ви покладете її на синій квадрат або зелений, значно увеічіте свої окуляри і з більшою ймовірністю переможете в раунді. Тобто, слово з 3-4 букв призведе до загального підсумку цілих 20 очок, тоді як слово з 7-8 - в два рази менше. Уважно стежте за дошкою і за тим, що робить ваш суперник.

Words With Friends 2 Завантажити на комп'ютер і почати грати з друзями. Для цього потрібно спочатку завантажити та встановити емулятор андроїд Bluestacks і вже потім в ньому встановити саму гру.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more