Закладки

World of Warcraft

Альтернативні назви: WOW

World of Warcraft online & ndash; це глобальна багатокористувацька рольова онлайн гра (MMORPG), в якій вам належить досліджувати таємничий світ, наповнений чаклунством і неймовірними пригодами. Це гра, в якій кожен може стати героєм.

Для вступу в гру вам потрібно пройти World of Warcraft онлайн реєстрація: у вікні вводите e-mail і пароль. Реєстрація World of Warcraft на цьому впринципі закінчена, ви можете увійти в гру і приступити з створенню свого персонажа.

У World of Warcraft онлайн гра, ви можете створити для себе кількох персонажів, які дозволять вам спробувати особливості різних сполучень рас і класів. Давайте розглянемо процес створення вашого майбутнього персонажа: спочатку вам потрібно вибрати ігровий світ, в якому ви будете грати (світи розрізняються за стилем гри), це:

PvE (гравець проти ворогів) & ndash; звичайний ігровий світ;

PvP (гравець проти гравця) & ndash; світ для гравців, які шукають суперництво;

PvE-RP (гравець проти ворогів, рольова гра) & ndash; світ, в якому потрібно відігравати роль і бої між гравцями повинні бути узгоджені обома сторонами;

PvP-RP (гравець проти гравця, рольова гра) & ndash; аналог звичайного PvP, де дозволені бої між представниками різних фракцій, в рольовому виконанні.

Далі, в онлайн гра World of Warcraft, вам належить вибрати: Расу, Пол, Клас і присвоїти ім'я своєму персонажеві. Крім цього, вам будуть доступні ще такі функції, як Зміна зовнішнього вигляду і Трансформація. & nbsp;

Давайте поговоримо про раси:

їх в даному проекті - 12, вони визначають загальний вигляд персонажів, і дають особливі переваги у вигляді расових здібностей, а також прив'язують до однієї з двох фракцій: Альянсу або Орді. & nbsp;

Альянс & ndash; в цю фракцію входять такі раси, як Воргени, дрен, Дворфи, Гноми, Люди і Нічні Ельфи;

Орда & ndash; в цю фракцію входять такі раси, як Гобліни, Ельфи крові, Орки, Тхаур, Тролі і відреклися (повсталі з мертвих).

Після того, як ви визначилися з Фракцією і Расою, вибираєте своєму персові Клас, від якого будуть залежати його вміння в цьому сказачном світі. У гра World of Warcraft онлайн є 3 основних класових ролі: Танки, Цілителі і Бійці, а також 10 расових класів: Воїн, Паладин, Мисливець, Розбійник, Жрець, Лицар смерті, Шаман, Маг, Чорнокнижник і Друїд. Але майте на увазі, що не всі класи доступні для кожної раси, і якщо перед вами стане вибір між конкретною расою і конкретним класом, то віддавайте пріоритет класу.

Тепер можна приступити до створення зовнішнього вигляду персонажа: обравши підлогу (який має суто естетичне відмінність), вибираєте для нього особливі зовнішні риси, такі наприклад як, тату, сережки, зачіска і т. д. На цьому, створення персонажа закінчується, залишилося тільки присвоїти йому ім'я.

& nbsp; Тепер про саму гру. У вашого персонажа спочатку гри, мають кілька початкових здібностей свого класу, але грати в гру World of Warcraft онлайн, у міру розвитку, ви зможете розкрити для нього нові. & nbsp;

У процесі гри World of Warcraft, ви можете наділити свого персонажа унікальними здібностями, завдяки Талантам і Символам. Таланти дозволять персонажу спеціалізуватися на певних уміннях, а Символи (створювані іншими персонажами, які володіють професією накреслення) допоможуть не тільки посилити наявні здібності, але і додати до них нові ефекти.

Грати в онлайн гру World of Warcraft, вам належить подорожувати по просторах Азерота, де мешкають різні казкові істоти і персонажі. Ви будете виконувати різні завдання, які розділені на декілька категорій: Звичайні (найпоширеніші), Групові (поскладніше звичайних), в підземеллях (місця моторошних і небезпечних монстрів). А ще є завдання в героїчних режимі, Рейди, PvP і Щоденні. Отримати завдання можна у неігрових персонажів, або за допомогою предметів і об'єктів. World of Warcraft гра дозволяє вам після поєдинку з монстрами, в разі перемоги, знімати з них різні магічні предмети, які можна покласти в один з банків на зберігання.

Грати в World of Warcraft можна, як самому, так і з друзями, створюючи Групи, об'єднуватися в Гільдії, а також, купувати чи продавати предмети в аукціонному домі & hellip;

У Загалом, ця гра дуже обширна і її можна ще дуже довго описувати, а пройшовши Реєстрація в грі World of Warcraft, ви зможете самі все побачити і спробувати в World of Warcraft грати!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more