Закладки

Xatrium

Альтернативні назви: Ксатріум

Ігра Xatrium: нове, це просто забуте старое

С моменту, коли в 2013 році браузерна гра Xatrium компанії DuncanConroy була представлена ​​гравцям, оселитися в ній встигло кілька сотень тисяч учасників, залучених незвичайною графікою і сюжетом. Все виглядає неприродно, дивно і навіть старомодно, враховуючи популярні нині реалістичні види комп'ютерних ігрових продуктів з деталізацією всіх дрібниць.

Такое відчуття, що світ даної гри збудований на старих технологіях, коли розробники ще не володіли сучасними можливостями. Але це зроблено навмисно, що і є родзинкою іграшки, тому не дивуйтеся, побачивши плоскі пейзажі поряд з об'ємними, тривимірними елементами. Почавши Xatrium грати, не відчуєте ви і складності з керуванням, яке відбувається шляхом: мишка, стрілки / WASD

Возрожденіе з руін

Історія розгортається в післявоєнному місті. Жахливою була відгриміла війна, в якій людство вдався до всіх жахливим видів зброї, які у нього було. Втративши пильність і розсудливість, люди самі себе винищили, і тепер тільки невелика жменька вижили намагається виправити ситуацію. Колись доступні ресурси стали рідкісним явищем, і відновити їх так швидко, як раніше витрачали, неможливо.

Люді об'єднуються, згуртовані єдиною бідою, але є й ті, хто як і раніше намагається контролювати залишилися багатства самостійно. Це означає, що конфлікти не вичерпані, а перейшли в нову фазу. У перепочинок між зіткненнями йде спроба відновити техніку і людську расу. Ви повинні пройти через всі випробування, і взяти під контроль залишки ресурсів, відродити світ.

Іспользуйте силу роботів - хутра. Їх необхідно вдосконалювати, оснащуючи новими можливостями, інакше ворога не подолати. Різноманітність завдань допоможе прийти до основної мети швидше, адже так накопичується досвід і вміння.

Техніка, бої і возможності

Для більш продуктивного виконання місій об'єднуйтеся в групи. Це люди, у яких позаду Xatrium реєстрація - процес нескладний, але дуже корисний, оскільки дозволяє продовжувати перерване подія з моменту відходу. Це також гарантує, що крім вас ніхто не зможе керувати вашою грою, не знаючи пароля входу.

Ви станете пілотом бойової машини, яку поступово зможете покращувати, модернізувати. Оновлення з'являються на кожному черговому рівні, але щоб дістатися до нього, слід точно виконати поставлене завдання. Наприклад, розгромити ворожі кораблі і зібрати 100 ХР. На кожному рівні місії різні, а тому завжди цікаво, що чекає вас далі.

Среді арсеналу техніки для створення геймерам є:

  • Платформи: гусеничні, колісні, ходячіе
  • Оснащеніе їх: лазерами, плазмапушкамі, рейлганамі
  • Замена мотора
  • Смена кольору в будь-який з представлених 30 оттенков

Випуская своє дітище на свободу, проведіть його по бетонним джунглях у пошуках ворога. Іноді він сам вас знаходить, і тоді від битви не відкрутитися.

Многопользовательскій режим не що інше, як прямий контакт з іншими гравцями Xatrium iPlayer. Діючи заодно і спільно, ви швидше за досягнете поставленої мети, набравши необхідні очки і бонуси для подальшого просування. Звичайно, є і можливість одноосібної гри, але лише до певного моменту. У PvE режимі неможливо перемогти деяких монстрів, виконати місії і, відповідно, пройти рівень, який розрахований тільки для колективних дій.

Те, хто заінтригований майбутніми пригодами, може приступати до реєстрації та освоєння віртуального простору.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more