Закладки

Xenonauts 2

Альтернативні назви:

Xenonauts 2 стратегія реального часу в якій на вас чекають незвичайні завдання. Грати можна на ПК. Графіка виглядає цікаво, вона спрощена, але гра не виглядає застарілою. Завдяки цьому рішенню грати в Xenonauts 2 зможуть навіть гравці, у яких немає комп'ютера з топовими характеристиками. Озвучка виконана якісно та допомагає створити напружену атмосферу у грі.

У Xenonauts 2 вам випав шанс очолити неймовірну організацію, в завдання якої входить протистояння прибульцям, що загрожують майбутньому Землі.

Така відповідальна справа вимагатиме майстерності в управлінні, досягти цього легко завдяки підказкам, якими розробники оснастили гру. Інтерфейс тут простий та зрозумілий, розібратися у всьому буде нескладно.

Під час проходження на вас чекає багато клопоту:

  • Вирушайте на місії зі знешкодження прибульців у найвіддаленіші точки світу
  • Озброїть свою команду найкращою зброєю
  • Використовуйте ефективну стратегію проти кожного виду ворогів, які ви зустріли під час місій
  • Поліпшуйте характеристики своїх бійців у міру набуття ними досвіду
  • Будуйте нові бази, щоб мати можливість швидше реагувати на загрози з боку всюдисущих прибульців
  • Перехоплюйте НЛО за допомогою винищувачів

Це головні напрямки діяльності в Xenonauts 2 ПК.

Події відбуваються в альтернативному всесвіті, де історія пішла іншим шляхом, Берлінська стіна не впала і правлять у світі інші країни.

Прибульці хитрі та підступні, протистояти їм буде непросто. Під час місій ваші бійці можуть наражатись на небезпеку. Не всі місії успішно завершуватися для вашого загону. Якщо не виходить пройти далі, не засмучуйтесь, просто почніть грати в Xenonauts 2 заново. При кожному проходженні завдання генеруються випадковим чином і в інший раз ви отримаєте шанс досягти великих успіхів.

Xenonauts 2 ПК незвичайний проект, графіка не схожа на більшість інших ігор, а в музичному оформленні відчувається професіоналізм композитора.

Вивчайте нові технології, коли така можливість з'являється. Таким чином ви зможете забезпечити своїх бійців, новим найсучаснішим озброєнням та технікою. Технології прибульців ви зможете повернути проти них самих.

Навчіться використовувати місцевість, щоб використовувати цю перевагу на полі бою. Укриття дозволять уникнути втрат і атакувати ворогів безкарно.

Розвивайте навички бійців, для цього учасники загону мають здобути досвід під час битв. Також досвіду воїни можуть набратись у спеціальних навчальних центрах.

Правильне розподіл ресурсів, дуже важливе і здатне вплинути на швидкість проходження.

Для того, щоб почати, вам знадобиться Xenonauts 2 завантажити та встановити на свій комп'ютер. Інтернет під час гри не потрібний.

Xenonauts 2 безкоштовно скачати на ПК, на жаль, можливості немає. Ви зможете купити гру на порталі Steam або заглянувши на сайт розробників.

Почніть грати прямо зараз, щоб протистояти прихованій загрозі інопланетних загарбників та врятувати Землю!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more