Закладки

XNOVA

Альтернативні назви: XNova online

XNOVA online & nbsp; це популярна в СНД браузерная онлайн стратегія, в жанрі космічних воєн. Основний Вашою діяльністю в XNOVA online є колонізація нових планет і галактик. Космос і розкидані в ньому галактики, системи і планети потребують сильного владарі здатному об'єднати їх в одну імперію. Тепер і Ви зможете спробувати себе у нелегкій військовій справі на просторах безкрайнього космосу.

Для гри в XNOVA online необхідна реєстрація в грі & nbsp; XNOVA. Також можлива XNOVA реєстрація через акаунти вmail. ru і соціальної мережі ВКонтакте. В іншому випадку Вам для заповнення пропонується елементарна Реєстрація & nbsp; XNOVA. У відповідних полях вводите Ваші дані: адреса електронної пошти, новий пароль і підтвердити, що Ви є живою людиною, а не роботом. Після ознайомлення і згоди з Правилами та Основними положеннями активуйте Ваш аккаунт в грі через електронну пошту і гра XNOVA & nbsp; онлайн відкрита для Вас.

Після реєстрації Вам необхідно зробити вибір однієї з Всесвітів (серверів) XNOVA онлайн, де у Ваше розпорядження дається одна планета. Правда, не спокушайтеся таким, на перший погляд, щедрим подарунком. Адже спочатку грати в гру & nbsp; XNOVA онлайн Ви починаєте практично незаселеній і неосвоєною планеті. Від Вас буде потрібно багато зусиль і руководительских здібностей, щоб підготувати це незаселений шматок каменю в справжню військову базу. Також не забувайте про розвиток економіки і наукові досліджень. Не зволікайте з виконанням цих умов, щоб створити найпотужнішу армію для ведення наступальних і оборонних дій.

Не зациклюйтеся на Вашій початковій планеті адже, щоб успішно грати в & nbsp; XNOVA, Вам необхідно вести кочевний спосіб життя і колонізувати нові планети. Проявіть себе як вправного дипломата. Укладайте вигідні альянси, оголошувати війну, укладати вигідні торгові договори з іншими гравцями.

Продовжуючи & nbsp; грати в онлайн гру & nbsp; XNOVA і здійснюючи військові подвиги, ставайте учасником закулісної боротьби. Створюйте щільну павутину інтриг і змов у Всесвіті XNOVA. Правильно плануючи всі свої махінації, Ви будете створювати найкращі умови для подальших битв з Вашими ворогами. Заходьте в Альянс з сильними гравцями і самі стаєте сильним. Укладайте торговий договір і позбавляйте Ваших ворогів можливості отримати необхідні для розвитку ресурси. Але будьте обережні, адже інші гравці здатні на те ж саме. Вони такі ж люди, як і Ви. Тому акуратно вибирайте собі надійних друзів і союзників, щоб не стати жертвою змови.

Дипломатія в XNOVA online є не пікантною приправою до відмінного блюду, а саме одним з найважливіших складових. Не забувайте, що в боротьбі з новим потужним противником, можна знайти порятунок саме переманивши на свою сторону старого ворога слабший.
Вибір космічних кораблів, & nbsp; які надає Онлайн гра & nbsp; XNOVA, залишить задоволеними всіх шанувальників тактики і стратегії. Вибирайте власну, відповідну Вам тактику ведення війни. Здійснюйте руйнівні набіги на чужі планети або ж поступово, з найменшими руйнуваннями розширюйте створену Вами імперію. Кожна бойова одиниця в грі має свої сильні сторони і способи застосування. Тому принцип & laquo; більше & ndash; краще & raquo; тут не діє. Уважно набирайте кораблі в Вашу флотилію. Тільки потужна, універсальна армія під проводом & nbsp; хорошого тактика зможе виконувати найскладніші завдання з найменшими втратами.

Набирайте у Вашу армію найкращих офіцерів, які дають космічному кораблю всілякі бойові бонуси від вогневої потужності до швидкості польоту. Також з ними можна виконувати різноманітні квести, які підкидає гра, і отримувати корисні бонуси.
Офіцери необхідні для управління космічним флотом будуть давати вам різні бонуси, які допомагають розвинути бойову міць кораблів. З їх допомогою також буде корисним виконання різноманітних завдань, яких в грі предостатньо. Їх виконання приносить вам корисні бонуси.

Не можна зволікати! Можливо вже хтось інший зареєструвався в XNOVA online і почав грати, створюючи власні наполеонівські плани. Але ще не пізно! Збирайте свою флотилію і починайте грати в гру & nbsp; XNOVA & nbsp; онлайн.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more