Закладки

Xterium

Альтернативні назви: Xterium

Гра Ікстеріум є захоплюючою комп'ютерною грою, & nbsp; в яку Ви можете грати безкоштовно через Інтернет браузер.

& nbsp; У грі Xterium реєстрація доступна багатьом користувачам. Для того, щоб зареєструватися в грі Xterium Вам необхідно вказати:

1. Своє користувача ім'я.

2. Свій електронну адресу пошти.

3. написати свій унікальний пароль для гри.

& nbsp;

На початку гри Ікстеріум online необхідно налагодити придбання ресурсів для своєї планети. Для цього Вам необхідно побудувати рудники металу, кристала і дейтерію. Рудники металу і кристала добре б було формувати одночасно, тобто Вам необхідно намагатися, щоб їх рівень був постійно однаковим.

Синтезатор дейтерію Вам необхідно утримувати на тому ж рівні, що й інші рудники. Або ж, у тому випадку, коли у Вас грошей недостатньо, Вам необхідно утримувати його на 5 рівнів нижче.

Для початку в грі Xterium грати Вам необхідно побудувати дослідну лабораторію для того, щоб вивчати базові дослідження. Для початку & nbsp; Вам необхідно досліджувати наступні дослідження:

1. Шпигунство & ndash; це дослідження, яке знаходиться на третьому рівні гри. Найкраще досліджувати астрофізику.

2. Енергетична технологія знаходиться на 12 рівні. Енергія вам постійно необхідна. Енергія Вам потрібна на багатьох рівнях для виконання різноманітних завдань.

3. Реактивний двигун розташований на 6 рівні. Реактивний двигун Вам необхідний для будівництва кораблів типу БТ і МТ. Вам потрібно заповнити, що ресурси Вам буде легше заробляти грабежами. Складніше буде заробляти ресурси за рахунок своїх власних шахт.

4. Комп'ютерна технологія знаходиться на 10 рівні. Вам необхідна фабрика наніти, без неї ви багато чого не виконаєте.

5. Астрофізика розташована на 15 рівні. На початку гри Вам необхідно прокачатися до 15 рівня. Потім Вам бажано розвиватися до 25 рівня.

& nbsp;

Грати в Xterium & nbsp; Вам належить спочатку з одного планетою. На початку гри Вам дадуть свою планету. Дана планета завжди для Вас буде головною. Ви не можете видалити цю планету. & nbsp;

Вам належить облаштовувати постійно цю планету. Ви можете на ній, наприклад, побудувати Технополіс. Після цього ви повинні побудувати корабель для колонізації.

У грі Xterium онлайн після цього Вам необхідно буде займатися колонізацією. Для цього Ви повинні будете шукати планети з найбільшим поруч розташованим кількістю планет.

У Вас може бути максимально чотирнадцятеро колоній. Колонії можна на відміну від головної планети видаляти.

Ще однією перевагою гри є телепортація планет. При телепортації планет діють певні обмеження. Телепортації проходять дуже швидко. Телепортація з місяця для всіх гравців неможлива. Також Вам не можна переміщуватися на свою або іншу планету з будь місією.

Xterium гра, яка сподобається любителям космосу і неймовірних розваг. Подаруйте собі незабутні моменти разом з грою Xterium!

Грайте разом зі своїми друзями, поділіться з ними своїми емоціями!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more