Закладки

Дзвоник Дракона 2

Альтернативні назви: Дзвоник Дракона 2

Dragon's Call 2 є безкоштовною комп'ютерної онлайн грою. Дана гра виправдала надії ігрового світу. Гра Поклик Дракона II розроблена в жанрі фентазі.

У грі Поклик дракона 2 реєстрація доступна практично кожному користувачеві. Для того, щоб зареєструватися в грі Поклик Дракона 2 Вам необхідно вказати:

1) Свій електронну адресу і своє ім'я.

2) Написати пароль.

Також Ви можете зареєструватися через одну з даних соціальних мереж: вконтакте, однокласники, facebook і мій світ.

& nbsp; У грі Zov Drakona 2 Вам належить подорожувати по ігровим просторам, б'ючись на кожному розі з жорстокими монстрами.

Гра Поклик дракона 2 налічує три ігрових класу:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Воїн & ndash; це найсміливіший і відважний клас. Найкраще б'ється в ближньому бою.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Маг & ndash; це наймудріший клас, який володіє магічними заклинаннями і різними перевагами які не доступні іншим класам. Маги найкраще себе проявляють на довгих дистанціях.

3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вбивця & ndash; це жорстокий клас, який скрізь проявляє свою хитрість і він як тінь. Даний клас сильний, як у ближньому, так в дальньому бою.

& nbsp; Гра Поклик дракона 2 володіє рядом особливостей:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Три ігрові класи персонажів. Управляти ними Ви можете абсолютно за своїм бажанням.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; На Вашому шляху можуть зустрітися дивовижні і абсолютно несподівані персонажі.

3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Під час гладіаторських боїв Вам необхідно буде перемогти всіх для того, щоб стати справжнім чемпіоном.

4) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вам необхідно буде пройти сотні захоплюючих квестів.

5) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; У грі Поклик Дракона 2 Вас чекають світові боси.

6) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Вам необхідно буде зібрати свою власну команду і відправиться разом з нею в захоплюючу подорож. На вашому шляху вам будуть зустрічатися різні істоти: як друзі, так і вороги.

7) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Ви можете отримати собі слугу. Для цього Вам необхідно разіться зі своїм ворогом один на один. У разі Вашої перемоги Ви його можете зробити своїм слугою.

У гру Поклик дракона 2 грати вам необхідно розвиваючи свого персонажа. Крім битв Вас в грі очікують й інші цікаві заняття:

- система навчання персонажа;

- система навчання талантів;

- торгівля & ndash; різні форми;

- фарм.

У грі Поклик дракона 2 онлайн битися Вам належить не тільки на землі, але і ще і в підземеллях.

Гра Поклик дракона 2 безкоштовно дозволить Вам взяти участь не тільки в звичайних боях, різноманітних квестах, але і ще зануритися в світ фентазі, взяти участь у справжніх дуелях на аренах, а також вступити в жорстокі сутички зі справжніми кровожерливими драконами.

Плюсами в грі Поклик Дракона 2 вважається:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Різноманітні дивовижні квести;

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Автоматична система ігрових битв;

3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Система крафтіга, яка просунутий, ніж в інших іграх.

4) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Різноманітність занять.

Графіка в грі Поклик Дракона 2 знаходиться на середньому рівні, але це гру абсолютно не псує. Класи в грі необхідно добре прокачувати, щоб Ви могли перемогти ворогів різного рівня складності.

Поклик дракона 2 & ndash; це справжня захоплююча гра, яка підкорила мільйони користувачів. Приєднуйтесь до числа гравців ігрового світу Поклик Дракона 2 і насолоджуйтеся разом з ними ігровими подіями!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more