Закладки

Lord of the Rings: Rise to War

Альтернативні назви:

Lord of the Rings: Rise to War стратегічна гра за мотивами циклу книг, а також екранізацій Володар Перстнів. Кожен хто знайомий із цими творами зустріне тут багато приятелів.

Починаючи грати в Lord of the Rings: Rise to War, ви насамперед повинні вибрати фракцію яких у грі всього існує шість.

  • Лотлорієн
  • Еребор
  • Рохан
  • Гондор
  • Ізенгард
  • Мордор

Всі фракції приблизно рівні у своїх можливостях, з балансом у грі порядок. Виберіть фракцію, яка більше сподобається.

Після цього доведеться витратити ще деякий час створюючи дизайн кільця на свій смак.

Далі починається сама гра. Навчати всім премудростям вас буде ні хто інший, як сам Гендальф.

У замку, який передали вам у володіння розробники, не дуже багато будівель. Спочатку їх зведення та поліпшення відбувається майже миттєво, але зі зростанням рівня це потребує багатьох годин. Ви зможете на власні очі побачити, як змінюється ваш замок і перетворюється із занепалого гарнізону на справжню фортецю.

У грі присутні всі раси з володаря кілець: хобіти, люди, гноми та ельфи.

Для керівництва арміями потрібно буде найняти лідерів командирів. Ці персонажі можуть мати різну ціну найму. Декого найняти легко, а декого отримати буде зовсім непросто, є серед них навіть сам Гендальф. Кожен із полководців може розвиватися і набувати нових умінь, для цього він повинен регулярно брати участь у битвах і перемагати ворогів. Серед умінь, які можуть бути доступні лікування, або посилення характеристик своїх солдатів та багато іншого.

Армії найняти можна в замку. Кожна армія в міру набуття досвіду ставатиме все сильнішою.

Боти в грі відбуваються в автоматичному режимі, вплинути якось на результат битви не можна, все вирішується чисельністю та бойовою потужністю.

Території навколо замку можна захоплювати, знищуючи армії ворогів, розміщені на них. Сила армії, необхідна для такого захоплення, залежить від конкретної території. Дехто захопити легко, а іншим потрібно дуже потужне військо.

При бажанні можна нападати на сусідів по фракції хоч це і не дуже добре, але якщо ви вирішите стати лиходієм ніхто не завадить вам.

Можна розважитися проходженням сюжетної кампанії, яка повністю повторює вміст книг та фільмів.

Є у грі так звані сезони, де вам доступні різні завдання, а в самому фіналі сезону має бути захоплення однієї зі столиць на карті. У разі успішного завершення ви отримаєте кільце та велику кількість ресурсів.

Є можливість кооперуватися в клани з іншими гравцями. Це значно полегшує розвиток. Крім того, стане доступний магазин клану та можливість брати участь у будівництві цитаделі штабу.

Реальні гроші в грі витрачати зовсім не обов'язково, цілком можна обходиться і без цього, але, якщо захочете подякувати розробникам можете робити покупки в грі.

Lord of the Rings: Rise to War скачати безкоштовно для Android ви можете перейшовши за посиланням.

Не втрачайте часу, фантастичний світ чекає на вас! Тільки ви вирішуєте станете ви лиходієм або боротиметеся зі злом!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more