Закладки
Міні флеш ігри

Міні флеш ігри

Рубрика онлайн флеш гри включає самі різні варіанти забав, і в усі можна грати безкоштовно. Можна розучити ноти і зіграти просту мелодію, вирішувати головоломки з сімейством овечок, проводити хірургічні операції, будувати, стріляти і готувати обід. Вас чекає зустріч з губкою Бобом, злими пташками, міньйонами і Сімпсонами. Насолоджуйтесь пригодами і займайтеся бізнесом, вишиковуйте ланцюжки з елементів і керуйте поїздами. Тут висвітлені теми: фантастика і містика, гумор і детективи, настільні ігри та військові; задіяні багато герої, відкриті будь-які можливості.

4 1 2 3 4 5 (Total 41)

Міні флеш ігри за категоріями:

На нашому сайті зібрані ігри різні за жанрами та напрямками

Ігри різні потрібні, флеш ігри різні важливі

Міні флеш ігри Міні флеш ігри Що можна сказати про поділ, де зібрані різні ігри? Тільки те, що всі вони належать затребуваним жанрами і завжди обов'язково цікаві. Тут ви знайдете ігри найпопулярніших напрямків:

  • Квести  
  • Логічні забави
  • З елементами спорту
  • Пригоди
  • Навчальні флеш ігри
  • Про тварин
  • Стратегії

Ці узагальнені групи включають безліч сюжетів, і ігри різні неодмінно задовольнять ваші запити і смаки. Вам може бути скільки завгодно років, і все одно у нас вам сподобається, адже в цих забавах завжди багато гумору, пригод, бійок, а хто любить шукати, музикувати і розгадувати шаради, теж цікаво проведуть дозвілля.

Вибираємо шляху розваги

Міні флеш ігри Міні флеш ігри Ми пропонуємо пройтися по розділу і зібрати пазли від простих до складних, відправитися за скарбами, вивчити артефакти стародавніх цивілізацій, зіграти в квести з пошуком речей і виходу з приміщення, а також випробувати флеш ігри, де можна застосовувати спостережливість і кмітливість, цілеспрямованість і взаємовиручку, відвагу і спритність.
Барвисті картини відкриються в підводному світі, а в повітрі ви відчуєте свободу ширяння. Дівчатка поспілкуються з феями, русалками, принцесами. Юнаки відкриють свою майстерню автомобілів, постріляють з всілякої зброї, знищать армії монстрів. Забавляйтеся з щасливою мавпочкою, Сімпсонами, губкою Бобом, вирощуйте в море риб, облаштовуйте акваріуми.

 

Інші флеш ігри безкоштовно видають бажаючим сертифікат детектива, адже це також сюжети з пошуку та розслідувань злочинів. Побувавши в кожному загубленому куточку планети, повертайтеся в цивілізацію і продемонструйте знання в різних напрямках, зігравши в інтелектуальну гру. Це також ігри про тварин, про яких треба піклуватися і лікувати. Відкрийте клініку, салон або заведіть власну стайню. Варіанти, стилізовані під тамагочі, нагадають вам часи, коли ця іграшка була настільки популярна, що діти не розлучалися з електронними вихованцями навіть у школі. Але якщо раніше багато гинули з різних причин, то тепер ваші щенята, кошенята, курчата і навіть рослини не постраждають.

 

Любителі мистецтва знайдуть віддушину в картинних галереях, майстерні художника і скульптора, відновлених храмах. Безкоштовні флеш ігри допоможуть запам'ятати імена великих майстрів і їх творіння. Побувавши у віртуальних виставкових залах, ви отримаєте естетичну насолоду від споглядання шедеврів, які треба відшукати і розставити на місцях. Не позбавлені іграшки і гумору – Масяня в ролі ді-джея і танцюючий свій епічний танець Ганг внесуть в процес позитивні моменти.

 

Міні флеш ігри Міні флеш ігри У стратегіях знайдуть покликання ті, хто бажає досягти кращого результату. Перед вами економічні та військові напрямки. Від того, як поставити справу і наскільки грамотно його розвивати, залежить результат – виграєте ви битва, чи стане ваша ферма, готель, магазин, салон, ресторан процвітаючим закладом чи ні.

не пропускає новинки   флеш ігор

Ігрова індустрія не стоїть на місці. Поряд з варіантами знайомих сюжетів і жанрів постійно виходять унікальні продукти. Це ті, що здійснюють революцію у віртуальному просторі, задають напрямок іншим розробникам.


У будь-яку хвилину може з'явитися щось незвичайне, що досі не існує, і ми не пропустимо цей момент. Кожна новинка, що заслуговує уваги гравців, неодмінно постає у рубриці. Вам залишається тільки залишатися на сайті, щоб стати в авангарді, хто її випробує і поділиться враженням з друзями. Це може трапитися в будь-який момент. Будьте готові дивуватися і захоплюватися.