Закладки
Ігри стратегії

Ігри стратегії

Онлайн ігри стратегії – найпопулярніша рубрика. Тут люблять безкоштовно грати дівчинки і хлопчаки, батьки теж не проти битися віртуальними арміями, відображаючи ворога. Крім класичних симуляторів, продукти на базі флеш користуються увагою. Дії починаються відразу після незначних налаштувань, а події миттєво набирають обертів. Розставляйте роботів на будівлях, закриваючи ворогові шлях до головного об'єкту, знищуйте всіляких монстрів і прибульців, а ось в мирних варіантах ви будете бачити, керуючи технікою, будівництвом, людьми – тут теж потрібна стратегія.

3.6 1 2 3 4 5 (Total 91)

Ігри стратегії за категоріями:

Онлайн ігри стратегії безкоштовно доступні всім

Ігри стратегії онлайн Ігри стратегії онлайн Починаючи якесь справа, завжди є план, з чого почати, і до чого прийти. Інакше ніяк, адже тоді почнеться хаос, і нічого вже не вийде. Відкрийте гри стратегії безкоштовно, щоб зробити процес планування більш явним, і на ігровому прикладі навчитися володіти ситуацією, задаючи їй напрямок самостійно.
У нас є відмінні симулятори усіляких напрямків, щоб догодити дівчаткам і хлопчикам різного віку. А самі стратегії поділяються на:

  • Військові стратегії
  • Економічні стратегії

Військовий театр ставить свої п'єси

Війна, це не просто стрілялки, а складний механізм, механіком якого станете ви. Війни ведуться арміями, а армії треба навчити, озброїти, одягнути, нагодувати і поселити. Але продукти закінчуються, одяг зношується, зброя виходить з ладу. Значить, вам потрібен постійний допуск до всіх елементів, щоб зберегти боєздатність солдатів. Як це зробити? Грати в стратегії онлайн, і вчитися.


Ігри стратегії онлайн Ігри стратегії онлайн Засновуючи військову базу, тренуйте бійців на плацдармі, налагодьте видобуток копалин, відкрийте виробництво зброї, подружитеся з сусідами. Відносини з сусідами – це важлива ланка для досягнення успіху. З ними ви будете торгувати або обмінюватися речами, а при атаці ворога, можете розраховувати на допомогу союзників. Можна також вербувати з інших земель солдатів у своє військо, і якщо рівень вашої економіки буде достатнім, щоб зацікавити їх, вони самі будуть проситися до вас.
У вас завжди повинен бути капітал, але його треба нарощувати, щоб підвищувати рівень озброєння і мати вплив на сусідів – у кого більше фінансів, той править балом.


Починаючи з простих і доступних дій, при правильному розподілі ресурсів, ви досягнете приголомшливих результатів у майбутньому. Головне, продумувати свої кроки, а особливо перші, адже від цього залежить, наскільки добре у вас піде справа далі. Перетворившись на потужну арію, ви будете перемагати ворогів і приєднувати їх землі до своїх, щоб знову працювати над тим, як зміцнити кордони і забезпечити населенню процвітання.
Військові стратегії можуть бути і без економічної забарвлення. Тоді вашим завданням стає захист міста або споруди. Тут треба виставляти воїнів по точках, щоб ворог завжди потрапляв під шквал вашого вогню.

Нічого зайвого, тільки логіка і бізнес

Ігри стратегії онлайн

Мирні онлайн стратегії спрямовані на побудову та розвиток бізнесу або логічні. Це можуть бути:

  • Готелі
  • Ресторани
  • Магазини
  • Лікарні  
  • Ферми
  • Міста

За подібною іграшкою можна сидіти весь день. Кожен рівень перетворює заклад або споруди у все більш розкішні підприємства. На фермах з'являються нові корисні інструменти та будівлі, в місті маленькі будиночки змінюються котеджами, а потім особняками і замками. Ресторани починають подавати різноманітні страви, а сучасна техніка прискорює роботу. Магазини стають привабливіше для покупців внутрішнім оздобленням та асортиментом, а в готелях мешканці користуються розширеним сервісом.


Але щоб придбати додаткову річ, треба здорово потрудитися: зібрати урожай, обслужити клієнтів, вилікувати хворих. Блага купуються поступово, і, хто знає, можливо, ви станете власником мережі підприємств, а ваш прибуток стане по-справжньому значною. Спробуйте себе в різних сферах, адже займатися можна чим завгодно: ловити рибу, добувати золото, збирати мед, заправляти машини, готувати бургери, будувати дороги Риму. Стратегію можна застосовувати і в настільних іграх, наприклад, морський бій, шашки з шахами, хрестики-нулики.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more