Закладки
Ігри для дітей

Ігри для дітей

Вас вітають Смішарики, доктор плюшевий, Дора та Дієго, Том і Джеррі, Фіксікі, баранчик Шон та інші, адже це рубрика, де ви будете грати безкоштовно в онлайн ігри для дітей. Смішні, веселі персонажі приготували багато нових занять, які вам пора освоювати. Розгадуйте загадки, збирайте предмети, шукайте шляхи додому і виходи з кімнат. Вас чекають квести і пошук, розмальовки, пазли і п'ятнашки. Можна набрати очки, граючи в кульки і запам'ятовуючи музичні звуки. Для вас станцюють роботи Fijit Friends, а щасливу мавпочку вам самим доведеться розвеселити, виконавши кілька завдань.

3.7 1 2 3 4 5 (Total 125)

Ігри для дітей за категоріями:

Пізнавальні ігри для дітей онлайн

Дитячі ігри онлайн для маленьких, але удаленький

Ігри для дітей Ігри для дітей Комп'ютери, планшети, смартфони вже перестали бути іграшками виключно для дорослих. Дітвора освоює їх з вражаючою швидкістю, і щоб їм було чим зайнятися всередині віртуального простору, розроблені дитячі ігри онлайн.


Це завжди барвисті, завзяті, музичні забави, що дарують задоволення і заодно користь. Залишаючись в цій рубриці, ви зможете взяти участь в гонках, побудувати будинок, облаштувати ферму, а карапузи засвоять основи математики і листи, кольору і форми, щоб за кожну правильну відповідь почути похвалу.

У нас є у що пограти

Ігри для дітей онлайн поділені на теми, щоб легше було відшукати забаву, відповідну поточному настрою.

  • Розмальовки з паперових альбомів сміливо зробили крок у світ сучасних технологій.  

Тепер можна розфарбовувати звіряток, машинки, роботів, фей, ляльок і мультяшних персонажів чарівної пензликом, занурюючи її в багату палітру фарб. Але цього вже недостатньо, і ви отримаєте додаткові завдання. Наприклад, запам'ятайте ілюстрацію і потім повторіть її у фарбах самостійно. Видалити будь-який колір легко ластиком або просто нанесіть поверх іншої, і він заміниться автоматично. Фон додатково можна прикрасити блискітками, а малюнок роздрукувати на принтері.

  • До розвиваючим продуктам особливе ставлення.  

Їх дуже люблять батьки дітвори, адже це відмінні помічники у всебічному навчанні. Тут можна розучувати звуки, ноти, розкладку клавіатури, назви предметів і тварин. Збираючи пазли або п'ятнашки, дітки вчаться визначати форми і складати єдину картинку з елементів.

  • Ігри онлайн для дітей три в ряд займають одне з провідних місць в рубриці. Блискучі кольорові фігури вишиковуйте в лінію, і це принесе вам ігрові очки.
  • Квести і пошук предметів зроблять їх уважними. Щоб укластися у відведені хвилини, швидко знаходите рішення поставленим завданням.
  • Турбота про вихованців прищепить доброту і навчить відповідальності. Є також віртуальні версії тамагочі, де наглядати можна за динозавриками, курчатами і навіть космічними вихованцями, такими як Поу.
  • Тема свят дарує веселощі. Хто відмовиться серед літа нарядити ялинку і відшукати подарунки разом з ельфами або допомогти дідусеві Морозу розвести солодощі дітворі? На Хеллоуїн цікаво придумати наряд, вирізати пику в гарбузі, приготувати тематичні страви.
  • Спортивні ігри пропонують гонки з Тачками, бойові мистецтва з черепашками Ніндзя і Наруто, аерохокей з мишеням Міккі, баскетбол з губкою Бобом і футбол головами.
  • Пригоди з Дорою і Дієго, щенячим патрулем, Томом і Джері, Скубі Ду та іншими знайомими героями ніколи не закінчуються.

Ігри онлайн для хлопчиків і дівчаток

Ігри для дітей Ігри для дітей Дізнайтеся, що думає мовець кролик і кіт Том, знайдіть крашанки, скупайте свинку Пеппі в калюжі, допоможіть Маші вирішити приклади, а Червону Шапочку уникнути зустрічі з сірим Вовчище. Ми припасли модні ігри дівчаткам і стрілянина хлопчикам. Вас чекають найкращі ігрові продукти на різні теми, адже є час діяти активно, і є час творити. Ви зустрінете персонажів мультфільмів і коміксів, у яких в запасі безліч ідей.


Цю рубрику можна порівняти зі скринькою скарбів, де переплелися яскраві і забавні історії. Схоже, в ній немає дна, адже новинки надходять постійно, і знову є можливість дізнатися щось цікаве. Тут уживаються різнокольорові поні і звірі дикої природи, жителі підводного і космічного світу, а з конструктора Лего ви самі можете зібрати що завгодно від будівель і машин до людей і драконів.