Закладки
Прикольні ігри

Прикольні ігри

Любіть грати, жартувати і сміятися? Тоді вам сюди – тут зібрані самі класні безкоштовні онлайн ігри прикольні. Говорящий кот Томом повторює почуті фрази і реагує на ваші дії. Дієго рятує звірів, а Даша подорожує і дізнається світ. З Сантою можна щодня зустрічати Новий рік, отримуючи від забавного дідусі подарунки. Можна організувати пекарню і готувати всяку смакоту-солодощі, лікувати плюшеві іграшки, вирощувати сюрреалістічні міста, танцювати Гангнам, пустувати з Бартом Сімпсоном, а з Гомером випивати безліч кухлів пива і намагатися зберегти рівновагу.

4.6 1 2 3 4 5 (Total 12)

Прикольні ігри за категоріями:

Прикольні онлайн ігри – пора бешкетувати!

Прикольні ігри Прикольні ігри Якщо завжди бути серйозним, можна навіть захворіти. Людина повинна сміятися, жартувати і отримувати задоволення. І якщо з'явилося непереборне бажання розважитися, милості просимо в рубрику, де займатися цим можна безперервно.
Умовно всі ігри можна поділити на:

  • Пошук виходу або предметів
  • Смішні витівки героїв
  • Прикольні ігри для дівчаток  
  • Стратегії

приколюють з нами, приколюють краще нас!

В принципі, кожна гра зацікавить дівчаток і хлопчиків, але саме дівчатка з готовністю пізнають принади медицини і готові вилікувати зуби всіх тварин і героїв мультиків, видаляти всі апендикси, штопати рани і вправляти вивихи. Потім з таким же натхненням вони відправляться на кухню, щоб скласти меню святкових страв і приготувати їх на віртуальній кухні. Далі дівчинки приймаються за прибирання та декорування кімнат і, звичайно ж, приміряють наряди, споруджують зачіски і наносять макіяж.


Особливо привабливі гри прикольні ті, де безкарно можна бігати по школі, плюватися з трубочок, битися і знущатися над вчителями або однокласниками. А ще дівчинки будують оченята і полонять серця юних лицарів, змагаючись між собою, кому пощастить завоювати більше прихильників. Прикольні онлайн ігри завжди сусідять з іншими напрямками. Наприклад, вам належить проявити спритність, кмітливість і влучність. Кожна гра побудована на різноманітності дій, і це робить їх по-справжньому прикольними.


Злі пташки руйнують будиночки свинок, але вам треба надати їм прискорення і напрямок, щоб вони точно спікірували на об'єкт. З губкою Бобом, Дашею і Дієго належить отримати масу вражень в подорожах по континентах і морських глибин. Ви навіть побуваєте на піратському кораблі і будете шукати скарби. А за допомогою Лего конструктора прикольні ігри онлайн безкоштовно запрошують створити власний місто, дракона і взяти участь у лицарських поєдинках.
Зимові теми, це задерикуватий Новий рік, сніжки і замки, ошатна ялинка, гонки діда Мороза на санях, подарунки в мішку і фабрика іграшок, на якій трудяться ельфи. Не менш яскраве свято Хеллоуїн приготував свої розваги, і ви відчуєте містичний дух цього торжества.


Прикольні ігри Прикольні ігри Прикольно буде побачити розтовстілого Маріо, який завжди відрізнявся стрункістю і спритністю рухів. Мишеня Джері і губка Боб перетворилися на зомбі, але зовсім не страшних, а повернути їм рідну вид зможете тільки ви.
Знаменитості намагаються виглядати привабливо, але у вашій владі змінити їх зовнішність. У вас є всі інструменти, щоб забарвити їм волосся в зелений колір або вистригти ірокез, зробити нетиповий для них макіяж, і навіть змінити форму обличчя, носа і очей.

Кожен день новий прикол

Чому у нас грати в ігри можна нескінченно? Тому, що ми насичуємо рубрику новинками, які тільки з'являються на ринку ігрової індустрії. Тепер бешкетувати, випробовуючи нерви викладачів і батьків на міцність можна без побоювання отримати наганяй. Бігайте і стріляйте, стрибайте і кидайтеся предметами віртуально, і отримуйте від цього кайф. Вам навіть немає чого залишати кімнату, щоб побувати в різних країнах або опинитися у фантастичному світі – просто запустіть прикольну гру і насолодитеся діями онлайн. А оскільки бажання похуліганити не пропадає навіть дорослих, вони теж знайдуть для себе чимало цікавих сюжетів, де можна відірватися і згадати дитинство. Все це можна робити безкоштовно і в будь-який час, як тільки з'явиться бажання вийти за рамки природної поведінки.