Закладки

Aion Online

Альтернативні назви: Айон Онлайн

Онлайн гра Aion: The tower of eternity - багатокористувальницька онлайн-гра, дії якої можуть розвиватися як на землі, так і в повітрі. Творці Aion: The tower of eternity online поєднали Warcraft і Lineage 2, створивши при цьому новий, надзвичайно красивий світ. Гра розгортається в Атрее & ndash; світі колись єдиному, але в результаті різних перетурбацій, розділеному на дві раси: елійци і Асмодіан, протистоять один одному і балаурамі. Реєстрація в грі Aion: The tower of eternity трохи відрізняється від стандартної. Для початку потрібно скачати клієнт гри на вкладці файли і запустити його установку на комп'ютер. Для початку потрібно ознайомитися з ліцензійною угодою, а потім пройти нескладну реєстрацію. Aion: The tower of eternity реєстрація просить стандартні дані: адресу електронної пошти, логін і пароль. Після натискання кнопки реєстрація Aion: The tower of eternity готова до використання. Щоб грати в онлайн гру Aion: The tower of eternity тобі належить вибрати персонажа. Створення персонажа в У грі, незалежно від раси, представлено чотири школи (воїни, маги, жерці і скаути), а всередині кожної школи існує по два класи. Тому на етапі створення персонажа в гра Aion: The tower of eternity онлайн заворожливий. Детальна розробка дрібниць, що дозволяють зробити персонаж дійсно унікальним на стадії вибору зовнішності не залишить байдужим навіть завсідника MMORPG, а можливість гратися з розмірами персонажа запам'ятається тобі надовго. Спочатку в грі Aion: The tower of eternity online ти вибираєш клас персонажа, в залежності від того, в якому напрямку плануєш його розвивати. Основними характеристиками воїна є сила і витривалість. Воїн в подальшому розвитку може стати гладіатором або вартовим. Маг є досить вразливим, але разом з тим володіє великим атакуючим потенціалом. Маг може стати чарівником або заклинателем. Жрець є опорним персонажем на полі бою. Досягнувши вершини свого розвитку, жрець може стати цілителем або чарівником. Скаут є спритним і швидким вбивцею з сильними атакуючими і слабкими захисними навичками. Скаут може розвинутися в стрілка або ассасина.

Визначившись з персонажем нам належить вибрати за кого грати: за світлих елійци або за темних Асмодіан. Третя раса & ndash; балаури не є ігровий. З шести пропонованих спеціальностей (виготовлення зброї і броні, алхімія, кулінарія, кравець і ремісник) персонаж може розвивати всі шість, однак не варто забувати, що максимально розвинути більше двох професій навряд чи вдасться.

Aion: The tower of eternity онлайн гра дозволяє персонажу обзаводиться крилами досягнувши дванадцятого рівня. Варто пам'ятати, що відразу літати довго не вийде, і для цієї навички доведеться розвивати спеціальне вміння і прокачувати крила. Грати в гру Aion: The tower of eternity онлайн цікаво, так як польоти надають тобі можливість збирати різні артефакти, які заховані над хмарами, і можуть бути використані або продані, а також крила дають можливість проводити битви в повітрі, а при необхідності вислизнути від балаурамі крила є незамінною деталлю. Після досягнення персонажем 25 рівня в Aion: The tower of eternity грати стає набагато цікавіше. Саме з цього моменту твоєму ігровому персонажу дозволяється брати участь в PvP боях між реальними людьми на локації Абісс, де за вбивство персонажів ти заробляєш Abyss Points, за які можна буде надалі купити цікаві речі.

Грати в Aion: The tower of eternity сподобається всім любителям MMORPG. Гра захоплює своєю красою, а після досвіду битви в повітрі, коли ти можеш злетіти перед самим носом у ворога на серце стає тепло і світло, і хочеться повторити свій подвиг ще багато разів.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more