Закладки

APB Reloaded Online

Альтернативні назви: APB Reloaded Online

APB Reloaded online & ndash; нова захоплююча багатокористувальницька гра, що розповідає про протистояння бандитських угрупувань і поліцейських. Дія гри проходить в наш час і користувачеві надається можливість особисто взяти участь у розборках і вплинути на їх результат.

Спочатку про нлайн гра & nbsp; APB Reloaded розроблена компанією Realtime Worlds, але після придбання компанією Gamers First, вона була істотно допрацьована і виведена на новий рівень. У розробці гри взяв участь Девід Джонс, який є розробником знаменитої гри GTA.

APB Reloaded онлайн гра володіє наступними мінімальними системними вимогами:

- операційна система: Windows XP;

- процесор: Core 2 Duo 2. 13 ГГц;

- оперативна пам'ять: 2 Гб;

- відеокарта: 256 МБ Radeon X1800;

- DirectX 9. 0С;

- вільного місця на жорсткому диску: 5 Гб;

- швидкість Інтернет-з'єднання: не менше 512 Кбіт / сек.

На практиці цих параметрів для зручного ігрового процесу може виявитися мало. APB Reloaded онлайн гра, яка володіє наступними рекомендованими вимогами:

- операційна система: Windows Vista / Windows 7;

- процесор: 2. 4 ГГц Intel Core 2 Quad або аналогічний;

- оперативна пам'ять: 4Гб;

- відеокарта: GeForce +8800 GT 512 Мб або аналогічна;

- широкосмугове з'єднання з інтернетом.

Якщо параметри комп'ютера задовольняють вимогам гри, & nbsp; далі може бути виконана р еєстрація в грі & nbsp; APB Reloaded . APB Reloaded & nbsp; онлайн & nbsp; & nbsp; реєстрація займає зовсім мало часу і зроблена максимально зручною. Для цього на сайті гри необхідно вибрати пункт & laquo; Завантажити & raquo ;, після чого буде виконана завантаження файлу & laquo; Запускатр & raquo ;. Після того як файл встановиться на комп'ютер, потрібно просто його запустити і слідувати вказівкам. На цьому р еєстрація & nbsp; APB Reloaded закінчується, і можна безпосередньо приступити до ігрового процесу.

І гра APB Reloaded & nbsp; онлайн надає можливість користувачеві грати за одну з двох фракцій: CRIMINALS або ENFORCERS .

CRIMINALS & ndash; це фракція бандитів, саме вони є ініціаторами злочинів у місті San Paro. Бандити & ndash; це такі хлопці, яким мирно в місті ну ніяк не живеться, і вони постійно влаштовують всілякі заворушення, чим викликають запеклу реакцію поліцейських. Ставши на бік бандитів, користувачеві доведеться виконувати завдання двох основних злочинних угруповань міста. Спочатку завдання будуть не дуже відповідальними, в основному все буде зводитися до угону автомобіля з наступною доставкою в потрібне місце, малюванню графіті на стінах, крадіжці наркотиків тощо. По мірі виконання всіх цих завдань, авторитет гравця буде підвищуватися, і йому будуть даватися більш складні, відповідальні та небезпечні завдання. & nbsp; Природно, буде рости і грошову винагороду за виконану роботу. І грать в онлайн гру & nbsp; APB Reloaded за бандитів цікаво також завдяки розмаїтості і оригінальності одержуваних завдань. Так, наприклад, якщо на початку місії & nbsp; ставилося завдання просто вкрасти і відвести машину в потрібне місце, то потім завдання може істотно доповниться, залежно від ситуації, в якій опинився гравець. І природно, з цією ситуацією необхідно буде розібратися, що буде не завжди просто, але завжди захоплююче.

ENFORCERS. І грать у гру & nbsp; APB Reloaded & nbsp; & nbsp; онлайн за поліцейських - це означає охороняти і захищати місто від злочинців. У городові зобов'язані піймання злочинців, що не так просто. Далеко не у кожного виходить ефективно ловити злочинців. & nbsp; Граючи за поліцейських, гравець буде отримувати завдання від агента Prentiss Tigers і Praetorians. Робота поліцейських дуже не просто і небезпечна. Так, наприклад, завдання доставити & nbsp; золото або велику суму грошей з точки А до точки Б виявляється небезпечним і складним. Не дивлячись на броньовану машину та інші заходи посиленої безпеки, існує ймовірність, що цінний вантаж буде перехоплений. Напевно бандити вже знають про маршрут і будуть готові напасти в будь-який момент. Можна, звичайно, стрімголов мчати по прямій до потрібної точки, і наїдяться, що бандити не встигнуть належним чином зреагувати, а можна придумати інший маршрут, тоді зловмисникам вистежити його буде куди складніше.

Графіка в грі найвищого рівня, рівно, як і продумана система управління.

За кого в APB Reloaded & nbsp; грати , вирішувати користувачам. Єдине що відомо точно, що грати в & nbsp; APB Reloaded буде цікаво незалежно від того, за кого ви будете грати. & nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more