Закладки

Astronix. Майстри всесвіту

Альтернативні назви: Астронікс

, щоб грати в Astronix: Майстри всесвіту, необхідно такі мінімальні системні вимоги:

& bull; Процесор: Celeron, МГц;

& bull; Дозвіл екрану: 800х600;

& bull; ОС: Windows;

& bull; Браузер: Internet Explorer;

& bull; Наявність плагіна: Flash-Player 7.

Також, щоб почати грати в онлайн гру Astronix: Майстри всесвіту, потрібно пройти реєстрацію. Реєстрація в грі Astronix: Майстри всесвіту проходить наступним чином:

1) придумуйте нік & ndash; ім'я Вашого персонажа.

2) Вибираєте підлогу.

3) Вводите пароль.

4) Даєте ім'я майбутньому кораблю.

5) Вводите адресу електронної пошти.

6) Чи погоджуєтеся з правилами гри і користувальницькою угодою.

Як тільки всі шість пунктів виконані, реєстрація Astronix: Майстри всесвіту закінчена.

З тих пір, як людство стало досліджувати простори космосу пройшло вже декілька століть. В особі сусідів по Галактиці люди зустріли нових друзів і ворогів. Кожна цивілізація полювала за ресурсами і намагалася відвоювати більше життєвого простору. Так, раси почали винищувати один одного & ndash; послідували кровопролитні війни поставили цивілізацію людей перед лицем повного знищення. В одній з останніх воєн, армії ворогуючих сторін зникли і були віддані хаосу. Людству довелося покинути своє звичне місце проживання, розпрощавшись з спогадами і Сонячній системі і Землі. & nbsp;

Через довгий час в Галактиці запанував спокій. Але від цього на зоряних дорогах не стало безпечніше, адже раніше знаходилися жадібні мисливці за багатством, прихованим глибоко в надрах планет. Вам належить знайти свою дорогу серед неосяжного космічного простору і стати Майстром Всесвіту!

У Astronix онлайн Вашою головною метою є розвиток Вашого персонажа, створення власної космічної імперії, підпорядкування Галактики і становлення Вас, як наймогутнішого і впливового в Галактиці. & nbsp;

Після Astronix: Майстри всесвіту реєстрація, Ви почнете свої космічні пригоди зі станції тау, яка знаходиться в зоряній системі. Ваш корабель буде озброєний невеликою кількістю знаряддя і модулями, замінити які Ви зможете зі зростанням рівня Вашої героя. Щоб літати по просторах безкрайньої Галактики, відвідуючи різні зоряні системи, освоюючи і досліджуючи нові планети, Вам потрібно заробити гроші і досвід. & nbsp;

З першого по четвертий рівні Вашим завданням буде розвиток персонажа, отримуючи досвід в битвах з іншими гравцями. Щоб лагодити корабель і купувати зброю використовується спеціальна валюта & ndash; креди. Якщо в будівлі Вакантор є вакансії, Ви можете влаштуватися на одну з них і заробляти креди.

У Astronix online Вам належить розробляти рудник, зводити заводи, розвиваючи економіку Галактики. Кожен персонаж прагнути в безкрайній космос, максимально розвиваючи і покращуючи свій корабель.

Зламаний корабель можна відремонтувати в Доці, пошкоджений корпус можна змінити в Верфі, а в магазині Ви зможете придбати зброю, спорядження та військові снаряди.

Успішність Вашої гри буде залежати від наступних характеристик:

& bull; спостережливості;

& bull; статури;

& bull; інтелекту;

& bull; реакції;

& bull; утрати від зброї.

Прокачуючи всі ці параметри, Ви постійно вдосконалюєте навички свого персонажа.

Зброя в грі існує чотирьох типів:

& bull; плазменное;

& bull; ракетне;

& bull; лазерне;

& bull; енергетичне.

Гра Astronix: Майстри всесвіту онлайн дозволяє кожному гравцеві брати участь в різних боях:

& bull; групових;

& bull; кланових & ndash; клан проти клану;

& bull; хаотичних & ndash; група бійців створюється у випадковому порядку;

& bull; одиночних.

Все битви відбуваються на полях, які складаються з шестигранних клітин. Вся сутичка протікає в покроковому режимі. За перемогу в бою Ви отримуєте очки досвіду, які збільшують необхідні характеристики персонажа.

На кожному рівні доступні нові види зброї, нове обладнання, кораблі і можливості. У грі дуже розвинене вплив економічної складової: завоювання планет, добування ресурсів, розвиток виробництва. Коли Ви досягнете 32 рівня, Ви станете Майстром всесвіту. & nbsp;

Онлайн гра Astronix: Майстри всесвіту подарує Вам незабутню подорож по просторах космічної Галактики!

& nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more