Закладки

Аватари: Епоха хаосу

Альтернативні назви: Аватари, Avatar

Огляд гри Аватари: Епоха хаосу.

Світ Аватари: Епоха хаосу online являє собою класичне фентезі з усіма особливостями рольової гри. Гра Епоха хаосу подарує Вам цікаві квести, захоплюючі турніри, міні ігри, а також головоломки, вимагають логічного мислення. Ця безкоштовна браузерна гра є багато користувачів, так як доступ до неї необмежений завищеними системними вимогами. Щоб почати грати в Аватари: Епоха хаосу знадобиться з'єднання з інтернетом, система Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP, процесор Pentium 300 МГц, 128 МБ оперативної пам'яті, а також відеоадаптер, сумісний з DirectX. Стати учасником гри допоможе Аватари: Епоха хаосу онлайн реєстрація. Клієнт гри скачувати не потрібно. Реєстрація в грі Аватари: Епоха хаосу вимагає виконання наступних дій: & nbsp;

1) Введення ігрового імені персонажа;

2) Запис пароля і повторного введення в наступному рядку;

3) Адреса електронної пошти (e-mail);

4) Вказівка ​​Вашої реальної дати народження;

5) Вказівка ​​підлоги;

6) Введення зображених цифр в потрібне поле;

7) Ухвалення користувальницької угоди;

8) Підтвердження згоди з Законами гри;

9) Натискання кнопки Зареєструватися.

Реєстрація Аватари: Епоха хаосу пройдена, і Ви опинилися на просторах закритого світу. Це середовище проживання колишніх богів, нині Аватаров, місце, що стали останнім оплотом для гинула всесвіту. Ви входите в гру в ролі самостійно створеного унікального персонажа. Надалі гра Аватари: Епоха хаосу онлайн дарує можливість реінкарнуватися у вищу форму. Для кожної раси доступні свої вищі форми. Наприклад, ельф може переродитися в ангела або вампіра, демон в ефріта або джину і так далі. & nbsp;

Давайте докладніше розглянемо присутні в грі раси. Всього їх 7:

- люди;

- ельфи;

- орки;

- гноми;

- тролі;

- Дану;

- демони.

Люди в грі є найпоширенішою расою. Обмеження їм невідомі. Ця універсальна раса має великий потенціал до розвитку. Крім цього людина легко піддається навчанню. & nbsp;

Ельфи & ndash; величні істоти зі стрункими тілами, що володіють надзвичайної спритністю. Природна влучність дозволяє представникам цієї раси вважатися найкращими лучниками. Проте використання сокир і дубин для них обмежена.

Орки & ndash; неймовірно сильні воїни, для яких бойове мистецтво є природженою якістю. Горді істоти вміло користуються своєю силою і обмеження у використанні луків і магії розуму зовсім не заважає їм.

Гноми & ndash; раса підгірських майстрів, які славляться міцністю обладунків. Доступ до лукам і магії світла для них обмежений, зате іншим зброєю вони володіють дуже майстерно.

Тролі вражають своїм величезним розміром. Легендарно живучі істоти з особливим навиком & ndash; загоєння ран. Що стосується використання зброї, списи, мечі, луки і вся магія для тролів обмежені.

Дану за своєю суттю обтяжуються до темної магії і вампиризму. Всі мешканці світу Аватаров ставляться до них скептично, можна навіть сказати з особливою ненавистю. Ці уворотлівие істоти користуються різними видами зброї. Обмежені для них тільки дубини.

Породжені вогняною стихією демони володіють вогненної шкірою і як фізичний, так і магічний шкоди для них знижений. Луки, арбалети, магія розуму і світла для даної раси обмежені, але, здається, вони зовсім не заморочуються на цей рахунок.

Аватари: Епоха хаосу грати можна, набираючи досвід і розвиває вміння з метою переродження. Ця можливість досягається після успішного виконання серії непростих завдань і вважається вищою нагородою. & nbsp;

Колективні дії в онлайн грі також не на останньому місці. Вступити в клан & ndash; означає стати членом співдружності гравців, разом з якими легше переносити тяготи далеких подорожей і перемагати в кровопролитних боях. & nbsp;

Ще однією особливістю гри вважається наявність релігій. Аватари: Епоха хаосу онлайн гра дозволяє кожному бажаючому спробувати себе в ролі бога. Організувавши свою релігію, слід зібрати послідовників з реальних гравців. Чим більше їх буде, тим потужніший бог.

Основа гри & ndash; динамічні бої в реальному часі. Але Ви не будете витрачати весь час тільки на це заняття. Адже потрібно ще подумати про спосіб заробітку. Є два види валюти: срібло (ігрова валюта) і золото (купується на сайті гри за реал). Заробити ігрові гроші можна ставши на стежку випробувань, беручи участь в турнірах і битвах, залучаючи у гру нових гравців, розшифровуючи сувої і займаючись ремеслом. Вибір професії залишається за Вами! Визначтеся, до чого лежить Ваша душа. Гра надає сім варіантів:

- слідопит (добре орієнтується на відкритій місцевості, завдяки чому ефективно збирає інгредієнти для зілля і еліксирів);

- вбивця (найманець, який ховається в тіні і нападає з метою вбити);

- лікар (може відновити власне здоров'я і допомогти союзникам);

- відьмак (здатний протистояти магії, заради чого спеціально піддає своє тіло змінам);

- найманець (спосіб заробітку & ndash; магія і меч);

- мисливець (спеціалізується на улові рідкісних видів монстрів);

- рейдер (займається пошуком скарбів).

Грати в гру Аватари: Епоха хаосу онлайн потрібно, просуваючись за рівнями. Між іншим, при підвищенні рівня Ви також отримуєте дохід. З кожним новим рівнем, Ви все більше заглиблюєтесь в ігровий процес. Захоплюючі події гри захоплюють навіть найвимогливіших геймерів.

Почніть грати в онлайн гру Аватари: Епоха хаосу і зможете самі упевнитися в незвичайності даного проекту. Будьте впевнені, що розчаровуватися не доведеться! Нехай же Вам пощастить здійснити найсміливіші плани!

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more