Закладки

Bastards of Hell

Альтернативні назви: Bastards of Hell

Bastards of Hell гра, яка є безкоштовною браузерної грою.

Саме тому Вам потрібно мережеве підключення до Інтернету. Інші параметри комп'ютера не особливо важливі, оскільки це браузерна гра.

У Bastards of Hell онлайн, Вам потрібно взяти себе в руки, і ви повинні бути готові до стрілялки подорожі в байкер ganglands.

Залиште позаду всі проблеми, перш ніж почнете грати в цю гру.

Грати в Bastards of Hell Ви повинні так, щоб заробити повагу і страх у серці ворогів і це приведе Вас до перемоги.

У Bastards of Hell реєстрація не відрізняється від будь-якої іншої реєстрації комп'ютерної гри. Для того, щоб зареєструватися на сайті Вам знадобиться:

1. Увійти на сайт гри Bastards of Hell.

2. Вибрати із запропонованого числа серверів той, на якому хочете грати.

3. Напишіть своє користувача ім'я, бажано латинськими буквами.

4. Придумайте пароль і введіть його.

5. Напишіть адресу своєї електронної пошти.

6. Якщо Вам потрібно отримувати інформацію про гру і ви згодні з усіма правилами, які описує гра, необхідно поставити галочки у відповідні комірки.

Грати в Bastards of Hell Ви будете як лідер своєї банди. Вам необхідно буде боротися проти своїх ворогів. Ви зможете взяти на себе повну владу над злочинним світом Америки. Крім того, Ви можете взяти участь в торгівлі наркотиками.

Bastards of Hell грати Ви почнете з Нью-Йорка. З плином часу, Ви зможете розблокувати інші міста, як Лос-Анджелес, Сіетл, Чикаго, Остін і Майамі, а також інші.

На початку гри Bastards of Hell Online, є покинутий склад, який подається. Даний склад з часом можна перетворити на будь-яку іншу точку, наприклад у види барів, тату-салонів, борделів, стрип клубів, нічний клуб, боксерського рингу, клубного будинку, фабрику наркотиків, казино або майстерню. Все залежить від того, чим Ви хочете займатися в грі.

У грі Bastards of Hell Online, Ви зможете побачити всі елементи злочинного світу повною мірою. Крім того, Ви можете також отримати різні види автомобілів, вантажівок, приватні літаки та вертольоти, але при цьому Вам необхідно буде збільшити свій статус за рахунок збільшення банди байкерів поза законом для підвищення статусу лідера.

Також Ви можете найняти людину, яка буде продавати наркотики від Вашого імені, коли Ви будете перебувати не в грі в будь-який період часу.

В цілому, основна частина гри полягає в тому, щоб заробити повагу для Вашого персонажа. Якщо Ви отримаєте більш високі оцінки, то Вам буде надано захист поліції, рейди і нові можливості міста, щоб отримати кращі види транспорту, які існують в грі Bastards of Hell Online.

Гра Bastards of Hell познайомить Вас зі світом байкерів і всіма їх ними умовами життя. Ви дізнаєтеся, що все тут не все так просто. Їм не можна нікому довіряти, адже навіть партнери можуть виявитися шахраями.

Якщо Вас зацікавила дана гра, то не витрачати даремно час, а реєструйтеся в грі і дізнайтеся про неї набагато більше, адже не можна розкривати відразу всі карти!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more