Закладки

Космічні Баталії

Альтернативні назви: BattleSpace

Battle Space online & ndash; це безкоштовна військово-стратегічна браузерна онлайн гра, яка занурить вас в інопланетні світи і нескінченні простори галактик.
& hellip; ряд невдалих експериментів довів нашу планету до катастрофічної загибелі та 2240 став роком, коли людство було вже на межі повного зникнення. Часу на порятунок ситуації, що склалася залишалося дуже мало і до всіх хоч якось придатним для життя планет вирушили кораблі з переселенцями & hellip;

Реєстрація в грі Космічні Баталії нескладна & nbsp; і включає в себе заповнення таких полів як:
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Логін
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Пароль
& bull; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Адреса електронної пошти

Далі зможете вибрати для себе планетарну систему і власне саму планету, яка стане для вашого народу місцем проживання. На даний момент в грі доступні два всесвіти, це Beta і Gamma, які із задоволенням приймуть вас у свої обійми.

Грати в гру Космічні Баталії онлайн настільки захоплююче, що переключитися на іншу іграшку не захочеться.
Вам належить будувати сонячні електростанції, рудники з видобутку металу, кристалів і дейтерію, який буде необхідний для польотів на космічних кораблях і для роботи космічний електростанцій. Побудувавши лабораторію, ви зможете вивчати нові космічні технології, які дозволять вам надалі створювати потужні двигуни для космічних кораблів і розвивати інфраструктуру вашої планети. Крім цього ви повинні будете побудувати різні сховища і фабрики з виробництва роботів. Маючи все це, ви зможете побудувати верф, де можна буде будувати космічні кораблі і різні захисні споруди.

Онлайн гра Космічні Баталії надасть можливість не тільки розвивати свою інфраструктуру, але ще займатися шпигунством, нападом на своїх сусідів і вести космічні бої.

Грати в Космічні Баталії вам допоможуть наставники, якщо у вас буде необхідність в такій допомозі. У чому полягає сенс такої допомоги, справа в тому, що в процесі гри у нових гравців можуть виникнути різні питання, які можна задати, зайшовши в ігровий чат. Якщо хтось погодиться виступити в ролі вашого наставника і допомогти на початковому етапі розібратися з усіма виникаючими з вашого боку питаннями, нагородою вашому наставнику за таку допомогу, будуть ігрові бонуси. Тому обидві сторони з такої співпраці візьмуть кожна своє.

Космічні Баталії онлайн гра, крім наставників, пропонує ще допомогу так званих & laquo; офіцерів & raquo ;. Не плутайте з наставниками! Офіцери допоможуть вам швидше досягти рівня розвитку за рахунок поліпшення яких-небудь характеристик (наприклад, збільшити потужність двигуну корабля або збільшити продуктивність шахт). За таку допомогу потрібно буде розплачуватися куідамі (це внутріігровая валюта).
Куіди можна купити за реальні гроші (WebMoney, SMS, прямий платіж) або шляхом залучення нових гравців. За куіди можна купити деякі речі та ігрові переваги.

Крім куідов, в онлайн гра Battle Space має ще одну валюту - кредити. Заробити кредити можна беручи участь в експедиціях, займаючись торгівлею або виконуючи квести. Ця валюта використовується в основному для розрахунку між гравцями.

Грати в онлайн гру Космічні Баталії, будуючи свою імперію, можна в гордій самоті, а можна створити свій альянс і очолити його. При бажанні ви можете вступити у вже існуючий альянс, але при цьому потрібно знати те, що альянси не статичні, вони постійно з кимось воюють і миряться, нападають і захищають.

Хочеться сказати ще пару слів про те, як проходять бої в даній грі: & nbsp; сам бій, як такий, відсутній, він відбувається у вигляді звіту про проведені ігрових операціях (тобто, хто що зробив).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more